Pakkumine on lõppenud

Võida tasuta keerutusi Starburst Ruleti lauas


Starbursti ruletis ootavad priid spinnid

Alatest tänasest kuni neljapäevani ootavad sind OlyBeti Live-Diileri sektsiooni Starbursti ruletilauas priid spinnid samanimelisel slotikal keerutamiseks. Võitmiseks tuleb sul ruletilauas panustada ja jääda pöidlaid hoidma, et võitvaks numbriks aktiivse panuse ajal oleks 15, sest just nii ootab sind samapalju priisid spinne. Iga uue võiduga, saad jälle keerutusi juurde.Kuidas osaleda?

Starburst Ruleti laud on avatud kõigile - nii olemasolevatele kui ka uutele mängijatele.

  • Loo endale OlyBeti konto
  • Logi kasutajaandmetega sisse
  • Asu Starburst Ruleti lauas panustama

Tasuta keerutusi on sul võimalik võita kampaaniaperioodi igal päeval ja iga kord, kui aktiivse panuse ajal tuleb võitvaks numbriks 15, saad juurde 15 tasuta keerutust.

Pealegi, kui sa ei ole veel OlyBeti kasutaja, ootab sind tervitusboonus. Iga liituja saab pokkeris 500€ boonuse ja kasiinos 100€ boonuse. Boonuse saamiseks mine SIIA ja sisesta sissemaksele kood OLYBETFIRST, mille tulemusel muutub sissemakse kohe kaks korda suuremaks boonusrahaks.

LIITU OLYBETIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...