Kraabi ja võida

Kraabi ja võida – kiirloto internetis

Kraabi ja võida põhimõttel mängitavad kiirlotod ehk kraapekaardid on tuntud kõigile. Neid saab tavaliselt osta kõikidest Eesti Loto müügipunktidest ja tõenäoliselt neid inimesi, kes ühtegi taolist kiirlotot ostnud ei ole, on üsna vähe. Küll aga ei tea paljud inimesed seda, et kraabi ja võida loteriisi on võimalik mängida ka internetis.

Mis on kraabi ja võida kiirloto?

Füüsiline kraabi ja võida kiirloto või kraapekaart on reeglina valmistatud õhukesest paberipõhisest materjalist, mis on tavaliselt kas visiitkaardi suurune või pisut suurem. Kaardil on varjatud alad, mida saab avada näiteks küüne või mündiga katte eemaldamisel. Internetis mängitavad kraapekaardid on samasugused, lihtsalt kraapimine toimub teisel viisil kasutades selleks oma arvuti hiirt.

Millised on Eesti populaarseimad kraapekaardid?

Kõige populaarsemad kraapekaardid on hetkel tõenäoliselt Rahasadu, Autoloos, Spordiloto ja Kullapada.

Kraabi ja võita internetis

Kraabi ja võida kiirloto internetis

Selle asemel, et minna kioskisse ja kraapekaarte sealt osta on tänapäeval olemas kraapekaardid ka mitmetes internetikasiinodes.

Miks mängida kraabi ja võida mänge just internetis?

Kraapekaartide internetis mängimisel on mitmeid plusse. Ja nii mõnigi neist plussidest võib üllatusena tulla nii mõnelegi kraapekaartide fännile.

Hind

Füüsiliste kraabi ja võida kiirlotode hind algab reeglina kahest eurost ja tihtipeale maksavad nad 5 eurot või enamgi. Internetis mängides algavad minimaalsed kraapekaartide hinnad aga vaid kümnest või mõnekümnest sendist.

Paindlikkus

Online kraapekaartide ostmiseks ei pea sa avatud kioskit otsima minema. Selle asemel on sul võimalik avada lihtsalt mõni online kasiino lehekülg, valida sealt õnnemängude rubriik, ning lihtsalt mängida.

Kraapekaartide kampaaniad

Lisaks suuremale paindlikkusele nii hinna kui ka ostmisaja osas teevad online kasiinod mõnikord ka erinevaid kampaaniaid just kraapekaartide fännidele, mille käigus antakse lisaks tavapärastele võitudele mängijatele ka lisanänni ja lisavõite.

Keskmine tagasimakse protsent

Kraapekaardi keskmine tagasimakse protsent tähendab põhimõtteliselt seda, kui suure osa kraapekaartide müügist saadud summast mängu väljaandja mängijatele auhindadena keskmiselt tagasi maksab. Ja siin on online kasiinodel ja füüsilistel kraapekaartidel reeglina väga, väga suur vahe. Eesti Loto poolt müüdavate kraapekaartide keskmine tagasimakse protsent võib olla mõnikord vabalt seal 50% juures. Samal jääb enamike online kasiinode kraabi ja võida kiirlotode tagasimakse protsent sinna 90 kuni isegi 95% juurde. Seega selles osas on füüsilistel ja online kraapekaartidel väga suur vahe.

Kraapekaardid Eesti kasiinodes

Millistes kasiinodes saab kraabi ja võida kiirlotot mängida?

Online kraapekaardid on olemas väga mitmetes Eestis litsentseeritud kasiinodes.

Kraabi ja võida kiirloteriid Olybetis

Olybetis leiab kraapekaardid „Kasiino” alamkategooriast „Loteriid”. Kuigi seal ei pruugi kraabi ja võida mänge just palju olla, siis mõne leiab sealt kindlasti.

€ 1 100 boonus.

Kraabi ja võida kiirloteriid Pafis

Paf kasiinost leiab kraapekaardid aga Õnnemängude kategooriast ja seal on neid kokku umbkaudu 10. Valikus on nii Tennis Scratch, Cash & Carry Scratch kui ka näiteks Anatude Scratch või Paf Scratch. Enamike mängude keskmine teoreetiline tagasimakse on siin 90%.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kraabi ja võida kiirloteriid Unibetis

Unibetis eraldi kategooria hetkel kraapekaartide jaoks puudub. Küll aga leiab ka sealt kuus kraabi ja võida loteriid pannes mänguotsingusse märksõna „scratch”.

€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kraabi ja võida kiirloteriid Betsafe kasiinos

Lisaks on võimalik kraapekaarte leida ka Betsafe kasiinost. Seal on sul vaja avada nende leidmiseks „Kasiino” kategooria ja sealt alt valida “Muud mängud”. Esimesed seal näha olevad mängud peakski kohe olema kraabi ja võida kiirloteriid.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Kuidas internetis kraabi ja võida mänge mängida?

Internetis kraapekaartide mängimine toimub suhteliselt sarnaselt füüsiliste kraapekaartidega. Peamiseks vaheks on vaid see, et kui sa kioskist ostetud kraapekaarti pead küüne või mündiga kraapima, siis internetis teed sa seda oma hiirega. Samas mängides kraapekaarte oma nutitelefoniga või mõne muu puutetundliku ekraaniga nuhvliga kasutad sa ka siin oma sõrme.

Millised on parimad online kraabi ja võida mängud?

Online kraapekaardid on kõik üsna sarnased, samuti nagu kõik füüsilised kraapekaardid. Erinevatel mängudel on reeglina vaid erinev temaatika, erinev hind ning erinev maksimaalne võit. Seega vali lihtsalt enda jaoks just see mäng, mis vastab nendest kriteeriumitest lähtuvalt sinu soovidele.


https://www.eestikasiino.com

Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...