Pakkumine on lõppenud

Mobiilimaania: kraba tasuta üllatusspinne

Võta Maria endaga alati ja kõikjale kaasa - oma mobiilis või tahvlis ning avasta põnev mobiilne kasiinomaailm. Maria annab sulle selleks puhuks igal õhtul kell 19:00-20:00 kuni 10 tasuta keerutust. Täna on priide spinnide mänguks Twin Spin. Homme ootab sind aga hoopis uus üllatusmäng. Hoia meie lehel silma peal, et saada värskeim info Maria pakkumiste kohta.

Kuidas kampaaniast osa saada?

See on väga lihtne! Sul ei tule teha muud, kui hakata mariakaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga aadressil m.mariacasino.ee või laadida alla vastav Apple'i või Android'i rakendus ning hakata aga keerutama.
https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...