Kasiinos targalt mängimine

Kuidas maksimeerida kasiino võite ja limiteerida kaotusi?

Online kasiinodes mängimine on aeg-ajalt mõnus ajaviide, aga selleks, et sellest kunagi midagi muud ei saaks, selleks et sinu mängusessioonid saaksid kesta kauem ja et sa seal enda jaoks kunagi liiga palju ei kaotaks, tuleks mängides pisut ka mõelda, ja ära kasutada ka kasiinode poolt pakutavaid n-ö turvavõrke. Ning kasutades ära kasiino kaotuste limiteerimiseks mõeldud abivahendeid on sul kokkuvõttes võimalik ka oma potentsiaalseid kasiino võite maksimeerida.

Sea omale kasiinos limiidid

Olenemata sellest, kas sa arvad, et sul neid limiite vaja on või mitte, on limiitide seadmine endale siiski mõistlik. Olgu see siis selleks, et mitte liiga palju ajaliselt mängida, või siis selleks, et mitte liiga palju kaotada. Eriti head on limiidid sel hetkel, kui sul tekib mõte baarist koju tulles oma õnn mõnes online kasiinos proovile panna. See on kõigile teada, et distsipliin on sellistel hetkedel kerge kaduma.

Olenevalt kasiinost, on sul enda jaoks võimalik paika panna üks või mitu vastutustundliku mängimise limiiti.

Sissemakse limiit

Enamikes Eestis registreeritud online kasiinodes on sul võimalik seada omale sissemakse limiit. Olenevalt kasiinost on sul võimalik seada endale ühe päeva, ühe nädala, või ühe kuu sissemakse limiit, või siis saad seada erinevad limiidid kõikideks perioodideks.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Sissemakse limiit tähendab maksimaalset sissemakset mingil ajaperioodil. Ehk siis näiteks kui sinu sissemakse limiit ühe kuu kohta on 30 eurot, siis üle selle sa 30 päeva jooksul sellesse kasiinosse sissemakseid teha ei saa.

Seega aitab sissemakse limiit sul oma deposiitide kogusummat väga hästi kontrolli all hoida.

Sissemakse limiidi plussid Sissemakse limiidi miinused

Hoiab maksimaalsete deposiitide summa kontrolli all.

Hoiab maksimaalse kaotuse kontrolli all.

Ei limiteeri su mänguaega.

Kaotada on võimalik kogu sissemakstud summa.

Kaotuse limiit

Kaotuse limiit on teist tüüpi limiit, mida sul on võimalik endale mõnes kasiinos seada. Kaotuse limiidi puhul võid sa tavaliselt teha ükspuha kui suuri sissemakseid. Küll aga kui sa oled kaotanud mingi kindla summa, siis rohkem sul eelnevalt paika pandud ajaperioodil võimalik kaotada ei ole.

Samuti nagu sissemakse limiite, saab ka kaotuse limiite seada endale erinevateks ajaperioodideks.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Oletame, et sa teed kasiinosse 30 eurose sissemakse, samal ajal oled endale paika pannud 10 eurose kaotuse limiidi 24 tunni kohta. Sellisel juhul saad sa mängida vaid seni, kuni sul on alles vähemalt 20 eurot. Pärast seda pead edasi mängimiseks 24 tundi ootama.

Kaotuse limiidi plussid Kaotuse limiidi miinused
Hoiab kaotused kontrolli all.

Ei limiteeri su mänguaega.

Ei limiteeri su sissemakseid.

Mängulimiit / kulutuslimiit

Mis on mängulimiit? Mängulimiit on eelneva kahega võrreldes pisut teist tüüpi limiit ja see ei olene sinu sissemaksest ega ka võitudest või kaotustest. Mängulimiit on maksimaalne summa, mille eest sa mingil ajaperdioodil mängida saad. Mõnes kasiinos kasutatakse selleks ka terminit kulutuslimiit.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Näiteks kui sa oled endale kehtestanud 24 tunni kohta 10 eurose mängulimiidi, siis võid sa mängida maksimalselt 10 euro eest, ja seda ka siis kui sul on õnnestunud võita. Ehk siis 10 eurose limiidi puhul, eeldusel et sinu panuse suuruseks on 20 senti, saad sa näiteks teha päevas 50 keerutust. Või siis saad teha ühe 10 eurose keerutuse. Või ühe 10 eurose pokkeriturniiri. Olenemata mängust võid sa maksimaalselt läbi mängida vaid selle 10 euro ulatuses.

Kulutuslimiid plussid Kulutuslimiidi miinused

Lubab perioodi jooksul teha panuseid vaid X summa eest.

Hoiab mänguaja kontrolli all.

Ei sõltu sinu võitudest või kaotustest.

Sul ei ole võimalik kunagi enam mängida kui sinu kulutuslimiit ette näeb. Ja liiga väikse kulutuslimiidi seadmisel võib see mõnikord häirivaks muutuda. 

Ajalimiit

Kui sa kipud online kasiinodes lihtsalt liiga palju aega kulutama, siis on väga heaks võimaluseks endale seada ka kasiinos mängimise ajalimiit. Näiteks 2 tundi iga päeva kohta, või 10 tundi nädalas, või misiganes sinu enda jaoks mõistlik tundub. Ajalimiidi alamlimiidina võib olla võimalik paika panna ka sessioonilimiit, mis piirab mänguaega ühe sessiooni jooksul.

Ajalimiidi plussid Ajalimiidi miinused
Lubab sul mängida vaid maksimaalselt etteantud aja jooksul.

Ei limiteeri sinu sissemakseid.

Ei limiteeri sinu kaotusi.

Milline limiit on kõige parem?

Kõige mõistlikum on võimalusel enda jaoks paika panna enam kui üks limiit. Aga see oleneb juba sinu enda konkreetsetest vajadustest. Näiteks kui sa kipud liiga pikalt korraga mängima, siis on väga mõistlik enda jaoks paika panna sessiooni ajalimiit. Kui sa teed aga liiga tihti sissemakseid, siis on oluline sinu jaoks sissemakse limiit.

Meie soovitame kasutada võimalusel aga mitmeid limiite korraga. Näiteks võiksid sa endale seadistada sissemakse limiidiks 50 eurot, kaotuslimiidiks 20 eurot ja kulutuslimiidiks 100 eurot.

Sellisel juhul saad sa valitud perioodi jooksul maksimaalselt kasiinosse sisse maksta 50 eurot, aga selle perioodi vältel kaotada lubatakse sul vaid maksimaalselt 20 eurot. Kui sul mängides aga suhteliselt hästi läheb, siis läbi mängida saad sa maksimaalselt 100 euro eest. Mängides 20-sendiste panustega tähendab see seda, et sul on perioodi jooksul võimalik teha 500 spinni.

Mitte kõigis kasiinodes ei ole võimalik seadistada kõiki neid erinevaid limiite. Küll aga mõne limiidi seadistamise võimalus olemas igas kasiinos. Väga head mitme limiidi seadistamise võimalused on olemas näiteks Pafis, Ninja kasiinos ja Kiirkasiinos.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino
Uued pakkumised iga päev

Mängi kõrge RTP-ga mänge

Nii mõneski kasiinos on võimalik valida enam kui 1500 erineva mängu vahel. Neist kõigil on erinev RTP ehk keskmine tagasimakse protsent. Selleks, et pikas perspektiivis võimalikult vähe kaotada, tasub alati valida kõrgema RTP-ga mängud. Kõrgeks RTP-ks võiks nimetada mängud, mille RTP on 96.5% ja sellest enam. 

Loomulikult ei garanteeri ka kõrge RTP-ga mängud sulle positiivset tulemust, aga kindlasti on pikas perspektiivis nende mängude mängimine mõistlikum.

Vali kõrgema RTP-ga kasiinod

Mõned mängutootjad nagu näiteks Play'n Go, pakuvad kasiinodele oma mängude puhul võimalust valida erinevate etteantud RTP variantide hulgast. Seetõttu võib sama mäng erinevates kasiinodes olla üsna erinev. Näiteks kui mainitud mängutootja metal slotiseeria mängude kõige tavapärasem RTP on 96.2%, siis mõnes üksikus Eesti kasiinos võib see olla aga 94.18%. 

Seega tasub uues kasiinos mängimisel kontrollida ka mängude RTP-d eraldi. Samas positiivse poole pealt tuleb kohe ära öelda, et kui üks ettevõtte mäng on juba kõrgema RTP-ga, siis tõenäoliselt kasutatakse kõrgemat RTP-d ka teiste sama mängutootja mängude puhul.

Mängi oma rahale vastavate panustega

Selleks, et sul oleks võimalik oma hasartmängimise kirge rahuldada piisavalt kaua, on mõistlik mängida oma kasiino konto seisuga võrreldavate panustega. Kõigil on soov palju võita ja seda on kõige lihtsam ja kiirem teha just võimalikult suurte panustega, aga panused peaksid siiski vastama sinu pangale. Näiteks kui sul on mängimiseks mõeldud 10 eurot, siis võiks sinu ühele keerutusele mõeldud keskmine panuse suurus jääda 10 sendi juurde. Seda ikka selleks, et sul oleks võimalik võimalikult palju mängida. See ei tähenda muidugi seda, et sa suurema rahasumma puhul peaksid oma panuseid tingimata kohe mitmekordistama.

Kasuta ära kasiino boonused

Kasiino boonused on erinevad, ja kuigi mitte kõik neist ei ole liiga atraktiivseid, on suur hulk neist pigem mõistlikud ja need tasub kindlasti ära kasutada.

Sissemakseta boonused

Mõned kasiinod annavad sulle liitumise eest täiesti tasuta mingi boonuse. Reeglina on selleks tasuta spinnid. Eesti kasiinosi, mis sulle ilma sissemakseta boonuse annavad, ei ole just palju, aga Paf kasiinost võid leida just sellise pakkumise.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Läbimängimise nõudeta boonused

Samuti annavad mitmed kasiinod sulle erinevaid läbimängimise nõudeta boonuseid, olgu selleks siis boonusraha või tasuta spinnid, mille võitudele ei rakendata mingeid läbimängimise nõudeid. See aga tähendab, et kõik boonusega võidetud summad saad sa soovi korral koheselt kasiinost välja kanda.

Kasiino käibeturniirid 

Mitmed kasiinod teevad ka erinevate konkreetsete slottide või ka live kasiino mängude käibeturniire. Kui sulle see vastav mäng niikui nii meeldib ja kui sa seda niikui nii mängiksid, siis on mõistlik osaleda ka vastaval turniiril. Turniiril osalemine ei maksa midagi, ja kui sul hästi läheb, võid võita piisavalt palju. Olgu selleks siis mõni rahaline auhind, või siis tasuta spinnid. Tavaliselt pead käibeturniiridel osalemiseks nendega ka eelnevalt liituma.

Samas peaks ära mainima, et kui tegemist on käibeturniiridega, kus sa võistled teiste mängijatega, mitte ei tule sul lihtsalt endal mingi kindel läbimängimise nõue täita (sellest variandist juba järgnevalt), siis need on mõeldud eelkõige kõrgemate panustega mängijatele. Reeglina 20-sendise panusega spinnijatel seal palju võimalusi ei ole.

Läbimängimise boonused

Lisaks käibeturniiridele annavad mõned kasiinod sulle ka lihtsalt mõnel kindlal slotil kindlaks määratud summa eest mängimisel tasuta spinne. Taaskord on tegemist mõistliku boonusega ja seda eelkõige juhul, kui sa vastavat mängu niikui nii mängiksid. Ära ära unusta, et ka selliste boonuste puhul pead sa vastava kampaania lehel tavaliselt eelnevalt pakkumisega liituma.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Sloti duellid ja võidujooksud teiste mängijatega

Chanz kasiino pakub võimalust pidada duelle ka teiste mängijatega. Duellil osalemine ei maksa midagi, ja duelli jooksul tuleb panustada vähemalt 3 eurot. Taaskord – kui sa mõnel konkreetsel slotil niikui nii mängid, siis miks mitte mängida teiste mängijate vastu. Selle positiivseks pooleks on see, et lähtuvalt sinu duellide võitude arvust edened sa edetabelis, kus sul on võimalik võita tasuta spinne. Ja lisaks saad sa tavaliselt mõne tasuta spinni ka iga kolme duelli pidamise eest.

Sama kehtib Chanz kasiinos ka kasiino võidujooksude puhul, kus sa võistled mitte ühe vaid mitme mängijaga ning seal on sul vaja teha võidujooksu kohta vähemalt 50 spinni. 


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

 


https://www.eestikasiino.com

Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...