Kuidas sulle meeldib uus slot - the Invisible Man?

NetEnt toob online-mängijateni uue sloti the Invisible Man, mis põhineb 1933. aasta samanimelisel ulmefilmil. Film omakorda baseerub 110 aastat tagasi kirjutatud novellil. Uue sloti leiad näiteks Unibeti, Maria ja Pafi mänguautomaatide valikust.

Vaata siit, kuidas the Invisible Man käib

Nendes kasiinodes saad uut slotti mängidaMis mäng on the Invisible Man?

Tegu on NetEnti uue slotimänguga, mida lihtsalt tuleb kas lihtsalt oma lõbuks või raha peale mängida, sest see on nii põnev.

Mänguautomaadi graafika ja heliefektid ning huvitav boonusmäng teevad slotist ühe väärtustliku meelelahutuse. Sisene kõhedust tekitavasse laborisse ning lahku sealt kuni 200 000 mündi võrra rikkamana. Naudi mängu ja anna meilegi teada, kuidas sulle meeldis.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...