Kuidas võita blackjackis?


Kuidas suurendada blackjackis oma võiduvõimalusi?

Maria jagab häid nippe, kuidas saaksid blackjackis oma võiduvõimalusi suurendada. Blackjack on maailma kõige populaarsem diileri vastu mängitav kaardimäng. Seda eelkõige oma lihtsate reeglite, aga ka kergete võiduvõimaluste pärast.Kuidas võita suuremalt?

Kuigi blackjackis võitmiseks peetakse tihti parimaks võimaluseks kaarte lugeda, on selline tegevus paljudes kasiinodes keelatud ning nõuab mängijalt üliinimlikke matemaatikaoskusi. Mis sa aga teha saaksid, et oma võiduvõimalusi suurendada?

  • Vali laud, mille miinimumpanus pole suurem kui 5% sinu mängimiseks plaanitud rahast. Suurtele panustele mängimine võib tuua suuri võite, kuid väiksematele panustele mängimisel jätkub mängurõõmu alati kauemaks. Ära mine panustamisel pööraseks ning pane oma piirid juba enne alustamist paika.
  • Kuna diiler peab iga käega, mis on alla 16 võtma kaardi juurde, ei saa sa võita käega alla 17, kui diileri käsi just lõhki ei lähe. Võta kaart iga käega, mis on alla 17, kui diileri nähtav kaart on K, Q, J, 10, 9 või 8. Nende kaartidega on diileri käe lõhki minek väga ebatõenäoline. Ära võta kaarti juurde, kui sinu käsi on üle 11 ja diileril on näha kaarti 4, 5 või 6. Nende kaartidega läheb diileri käsi lõhki 40% kordadest.
  • Ära kunagi spliti kätt, kus on kaks 10 või 5. Spliti alati 8, 7 või kui diileril on võrdne või väiksem kaart. Samuti on alati kasulik splittida ässadega käsi. Nii on sinu võimaluse blackjackiks topelt suuremad.

Tahaksid end blackjackis kohe proovile panna?

Mitmed kasiinod pakuvad selleks soodsaid võimalusi. Näiteks Marias tasub seda kaardimängu proovida just neljapäeviti, kui sul on võimalus kasiino päevapakkumisega endale 20€ boonus võita.

Ka Unibetis on sellel kuul võimalik osa saada paarist boonusest - riskivabast boonusest, duubeldatud võitudest ja isegi viiekordsetest võidutudest. Loe pakkumisest siit.

Sul ei ole veel kontot?

Kui sul ei ole veel Maria Casino kasutajat, siis ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Nimelt duubeldavad mõlemad kasiinod sinu esimese kuni 100 euro suuruse sissemakse ning annavad tasuta keerutusi. Marias saad näiteks 50 tasuta keerutust NetEnti mängus Starburst.

Registreeritud kasutajana on sul iga päev võimalus osa saada kasiino turniiridest, nautida lojaalsusboonuseid ja regulaarseid pakkumisi.

PROOVI BLACKJACKI SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...