Tähista Maa päeva üheskoos Pafiga

Kuidas tähistab Paf Maa päeva?

Kas oled mõelnud, et sinu mängukogemus võiks olla süsinik-neutraalne? Pafi meeskond igatahes on. Nimelt suhtub kogu Pafi tiim keskkonna heaolusse ja jätkusuutlikkusse kirglikult. Me kõik aga avaldame oma tegevusega koduplaneedile mõju - nii nagu kasiino meeskond igapäevast tööd tehes kui ka mängijad lemmikutel automaatidel keerutades.Iga kord, kui kasiino lehel aega veedad, kasutab su arvuti energiat, mis toodab süsinikku. Viimase aasta jooksul on Pafi online kasiino külastajad kokku mänginud üle 5 miljoni tunni. Liites kokku kõikide arvutite ja muude nutiseadmete Paf.com lehel sisselogitud aja jooksul kulutatud energia, selgub, et selle ajaga on toodetud 100 tonni süsinikku.

Kuidas Paf seda kompenseerib?

Paf teeb tihedat koostööd WWF-ga ning soetab selle käigus süsinikku kompenseerivat krediiti. Antud krediidiga toetatakse projekte, mille käigus muudetakse paremaks inimeste elukvaliteeti just tänu süsinukuvaesemate süsteemide arendamisele. Paf soetab krediiti selleks, et kompenseerida energiat, mida töötamiseks ja mängimiseks kulutatakse.

Liitu keskkonnateadliku Pafiga ja teeni 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Proovi siit ka NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...