Kuidas valmivad Pafi eksklusiivsed videoslotid?

Kuidas valmivad Pafi videoslotid?

Kas oled mõelnud, kuidas valmivad Pafi internetikasiino eksklusiivsed videoslotid? Sellel aastal on Paf Game Studio andnud välja juba kaks videoslotti - Shopping Spree ning Little Big Heroes. Esimene neist on saadaval alates aprillikuust ning selle lühikese ajaga on kasiino välja maksnud juba kaks jackpoti. Little Big Heroes mängus on sinu eesmärgiks tabada pahalasi ja võita seeläbi kuninglikku varandust.Paf Game Studiost lähemalt

Paf Game Studio 23 liikmega mängutootjate meeskond loodi juba 1999. aastal. Kolmest meeskonnast üks asub Pafi peakontoris Mariehamnis ning kaks Helsingis. Pafi kasiino on majasiseselt loonud oma mängijatele eksklusiivselt 72 erinevat mänguautomaati. Nendest uusimad on Legends of the Colosseum, Double Joker Poker, Little Big Heroes ja Cash and Carry Shopping Spree. Hetkel loovad nad Cash and Carry mobiilset versiooni ning uut Lucky Star: The Voyage mänguautomaati.

Kuidas tunda ära Paf Game Studio mängud?

Pafi eksklusiivsed videomänguautomaadid tunned kohe selle järgi ära, et nende all nurgas on kasiino logo. Vaata lühikest inglise keelset videot sellest, kuidas meie leidlikud mängudeloojad sellise võrratu lõpptulemuseni jõuavad.

Pafi eksklusiivsetest mängudest lähemalt

Shopping Spree on läbi aega üks Pafi kõige edukama algusega mängudest - see slotimäng maksis ainuüksi esimese töös olnud kuu aja jooksul välja jackpotte ligi 400 000€ väärtuses. Ja Little Big Heroes on segu klassikalisest slotikast ning mängu läbivast kaasahaaravast seiklusest, mis ei jäta kedagi külmaks. Mõlemad mängud on eksklusiivselt saadaval vaid Pafi kasiinos.

Cash and Carry Shopping Spree Jackpot win

Liitu Pafiga ja saa 100 tasuta keerutust

Paf tervitab uusi kasiinoga liitujaid koheselt 100 tasuta keerutusega. Selleks, et tasuta spinnidega oma õnn Quickfire uuel Bar Bar Black Sheep mänguautomaatidil riskivabalt proovile panna, ei tule teha muud, kui esimene sissemakse. Esimene deposiit peab tasuta spinnide saamiseks olema vähemalt 10 eurot. Tasuta spinnide võidud nõuavad kõigest ühekordset läbimängimist.

Kuidas saada tasuta spinne?

  • Külasta Pafi veebikasiinot SIIT
  • Ava tasuta Pafi online kasiino konto
  • Tee esimene vähemalt 10 eurone sissemakse
  • Saad automaatselt 100 tasuta keerutust
  • Selleks ava lihtsalt Bar Bar Black Sheep videoslot
  • Samuti saad kasiinolt tervitusboonuse

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Rabbit in the Hat Game Promo Video

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Proovi siit ka NetEnt'i videoslotte


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...