Pakkumine on lõppenud

Kumb on parem - Big Bang või Thunderstruck slot?

Mis võiks olla maagilisem kui jõuluaegne tähesadu või äikesetorm? Paks lumi ehk…aga siiski, Maria on avanud taaskordse akna oma advendikalendrist ja kutsub sind valima oma lemmikslotti. Kumb slot meeldib sulle rohkem Big Bang või Thunderstruck?

Toeta oma lemmikut ja naudi tänase päeva jooksul arvutis või mobiilis endale meelepärasemat mänguautomaati. Enim poolehoidjaid kogunud mäng tituleeritakse päeva lõpus võitjaks.Kõiki Big Bang'i ja Thunderstruck'i toetajaid, kes on mänginud läbi vähemalt 30 eurot kummalgi automaadil, premeeritakse homme 10 tasuta spinniga võitjaks osutunud mängus.

Vaata siit, kuidas NetEnti Big Bang käib/microgamingThunderstruck slot on loodud Microgamingu poolt.

Kui sa ei ole veel mariakas, saad selleks hakata siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...