Kummalised lood mänguritest

Hasartmängu maailm kubiseb suurepärastest lugudest – enamikus neist on inimesed, kes on kas kaotanud või võitnud uskumatult suuri summasid. Jagame oma lugejatega hasartmänguga seotud juhtumeid, mis on üdini veidrad ning mil pole mängu resultaadiga suuresti midagi teha.

Hasartmängude Robin Hood

Lemmikkangelane Robin Hood on teada selle poolest, et ta armastab rikkaid röövida ning oma saaki vaestele jagada. Rahvapärimus on aidanud aga kaasa tänapäevase Robin Hoodi sünnile, kelle eesmärgiks on rikastest kasiino dest võidetud raha vasestele perekondadele jagada.

Anonüümne mees, kelle kasutajanimi on Robin Hood 702 ( Las Vegase suunakood), võttis vastu videopalveid neilt peredelt, kes tema abi vajavad ning valis neist kaks õnnelikku, kes saavad võidetud raha endale – kokku võitis Robin Hood peredele üle 40 000 euro.

Mehe eesmärk on mängida vaid heategevuslikul eesmärgil: “Ma soovin luua liikumise, millega puudutan inimesi just niisamuti, kui börsimaaklerid, arstid, advokaadid seda teevad." Robin Hood tahab, et inimesed usuksid endasse hoolimata sellest, millise tee nad oma eluks on valinud. “Kui see hasartmängu mees saab suurte tegudega hakkama, saan ka mina,"selgitas mees, kuidas inimesed mõelda võiksid.

Bingomängija, kelle sõi siga ära

Muriel Hattersley (84) pidi olema õnnelik jalutades kohalikust bingosaalist Crewes, Cheshirest oma 25 eurose võiduga kodu poole. Küll aga ei jätkunud memmel õnne just kauaks. Nimelt kukkus Inglise vanaema põllumaal ning kaotas teadvuse. Asjad läksid aga aina hullemaks, kuna põllul tegutsenud siga leidis naise teadvuseta keha ning hakkas seda pugima.

Pärast seda, kui Hattersley keha leiti, pajatas naise leinas tütar Janet Wilson ajalehtedele, et ta ema olevat nõudnud, et ta saaks bingosaalist ise koju jalutada. “Me kartsime, et äkki keegi röövib teda, aga ta ütles, et elab ju eeslinnas ja seega on kojuminek ohutu. Keegi ei soovi teada saada, et nende ema on sea poolt ära söödud…rääkimata elusast peast inimese söömisest. Mu emaga juhtunu on kohutav," rääkis tütar.

Preester, kes varastas hasartmänguks raha

Preestrid on üldjuhul teada tuntud nende kõrge moraali poolest –kirikus toimuva eest vastutavad ju just nemad. USA preester, kel nimeks John Regan, ei käitunud aga preestrile kohaselt ning kõrvaldas pea 24 000 eurot St. Walteri vallast. Eks ikka selleks, et raha Illinoisis ühes laevakasiinos maja mängida.

Enne kaheks kuuks vangistamist rääkis mees avalikult, kuidas tal on oma kätumise pärast kahju. “Iga päev oli hea selleks, et kasiinosse minna. Küll see on üks ahvatlev ent hukutav haigus, mida ma põen. Ma ei kujuta ette, et keegi tahaks teha sama, mis mina olen teinud."

Elu peale panustamine

Ruletimängija Ashley Revell sai üleöö tuntuks pärast seda, kui ta müüs maha kõik oma valdused, mis olid väärt enam kui 100 000 eurot ning pannes kogu raha korraga mängu -punasele. Tegu oli uskumatu looga, mida kajastasid kõik peamised uudistekanalid nagu E!, CNN ja Sky One.

Pärast seda, kui kuul peatus punasel, topelt suurenes Revelli mängu pandud summa ning mängur ei jäänud kodutuks. Pärast võitu kommenteeris Revell, et enne kogu oma vara mängu panemist ei mõelnud ta hetkekski negatiivselt, ta ei uskunud et kaotab. “Läksin võidu peale välja," lisas ta.

Mees, kes uskus, et võitis 43 miljonit eurot

Iga kasiinomängija unistab suurest jackpotist, mis neid ühel päeval justkui välk selgest taevast tabaks ning neid rikkaks teeks. Eelev on just see, mis juhtus Behar Merlakuga Austrias Casino Bregenzis, mil mees võitis 43 miljonit eurot mängides slotsi…vähemalt nii ta arvas. Merlakul ei õnnestunud aga oma võiduga just pikalt juubeldada, kui kasiinoametnikud mehele teatasid, et tegu oli tarkvara veaga ning et tegelikkuses ei võitnud mees sentigi.

26-aastane peatselt isaks saav mees planeeris juba mõtteis, kuidas oma poja sündi tähistada, ent reaalsuses tuli tal karmi tegelikkusega leppida. “Ma olen oma esiklapse Erioni sünnu üle äärmiselt õnnelik, ent mul on psüholoogilised probleemid alates jackpoti intsidendist. Ma ei saa magada ja ma mõtlen, millist ebaausust pidin ma üle elama," kurtis mees ajakirjanikele.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...