Pakkumine on lõppenud

Kutsu sõbrad mängima ja teeni 600 eurot

Kutsu oma sõpru Unibetti mängima ning teeni raha. Sul on harukordne võimalus iga sõbra eest, kelle kasiinosse kutsud, saada 20€ päris raha! Saad olla soovitajaks kuni 30 sõbrale.

Kuidas sõpru kutsuda?

Selleks aktriveeri oma kontol uus Unibeti Soovita Sõbrale Programm ning saada oma kasiino e-maili kaudu sõpradele kutseid. Kokku saad olla soovitajaks 30 sõbrale ja teenida kuni 600€ pärisraha.


Miks peaksid sõbrale Unibetti soovitama?

Sina saad raha ja isegi sinu sõber võidab sellest, sest ta saab võrratu tervitusboonuse – nimelt annab Unibet 50 € ulatuses tema esimesele sissemaksele100% juurde. Seega te mõlemad võidate!

1. Registreeru pakkumisele

2. Kutsu sõber

3. Sinu sõber vastab läbimängimise nõuetele

Vajuta "Soovita Sõbrale" nuppu

Soovita maksimaalselt 30 sõbrale

Registreeru, tee sissemakse ja vasta boonuse nõuetele

Boonust saab kasutada nii kasiinos kui ka spordiennustuses.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...