Kuus soovitust, millele enne mängima asumist mõelda

Slottide või teiste hasartmängude mängimine veebikasiinos võib olla lõbu ja meelelahutus, hobi või isegi sotsiaalne tegevus. Aina rohkem inimesi avastab internetimängude eeliseid, ent on ka neid, kelle jaoks mängimine problemaatiliseks ja suisa sõltuvust tekitavaks võib muutuda.

Hasartmängimine kätkeb endas alati riske, need riskid tekitavad aga põnevust. Tihti võib juhtuda, et kaotad mängides raha. Kui aga hakkad suurte võitude lootuses ja kaotuste korvamiseks mängima enama peale kui endale lubada saad, muutub mängurlus probleemiks.

Teiseks murekohaks on aga see, kui unustad, et veebikasiinodes mängimine peaks olema lõbus ja süütu meelelahutus, vaid satud sellest sõltuvusse. See võib ohustada sinu füüsilist, psüühilist ja sotsiaalset keskkonda, mistõttu on mõistlik tunda oma mänguharjumusi ning hoida neil silm peal.

mängi, kui sul on raha, mitte siis, kui seda vajad

panusta mõistlikult, mitte üle oma võimete

otsusta enne alustamist, millal lõpetad

tunneta, kui mängimine muutub probleemiks

kui tunned, et pead võitma, siis on targem lõpetada

mängi siis, kui see on sinu jaoks meelelahutus

On oluline, et hoiaksid ohjad enda käest. Seepärast soovitame sul enne mängima asumist otsustada, kui suure summa raha sa saad mängu panustada. Kasiinodel on selleks näiteks sissemakse limiidid, mida saad määrata kas igapäevaselt, nädalaselt või igakuiselt. Niipea, kui oled määranud oma sissemakse limiidi, jõustub see koheselt. Samuti jõustub koheselt sinu otsust sissemakse summat alandada. Kui aga soovid antud summat suurendada, tehakse seda 24 tunni möödudes. Nii saad võimaluse tehtud muudatuse üle järele mõelda.

Kui aga tahad hasartmängimisest pausi teha, pakuvad kasiinod sulle enesevälistamise võimalust. Tegu on ajutise või püsiva pausi võtmine online-mängimisest. Saad selle valida ööpäevaks, kuuks, kuueks kuuks või kasvõi igaveseks. See tähendab,e t sa ei saa oma kontoga määratud ajaks sisse logida. Samuti pole sul võimalik luua uut, alternatiivset kontot.

Kui mängimine on läinud üle käte ja sa tunned, et ei ole mõistlik seda endale enam lubada, on alati võimalus oma konto lihtsalt sulgeda.

Järgnevad kasiinod pakuvad sulle kindlasti abi, kui seda vajad. Võta nendega julgelt ühendust, kui tunned, et sul on probleem.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...