Lauamängud

Kui mõned inimesed on totaalselt sees kasiinode lauamängudest, suhtuvad teised neisse kahtlusega ning kartlikkusega. Osalt levinud arvamuse tõttu, et ehk ei vaimustu kaasmängurid uute tulijate aeglasest mängustiilist. Nii jagubki neil, kes alles hasartmängurlusega tutvuvad, vähem enesekindlust. Küll aga pole lauamängud üldse mitte nii hirmutavad, kui need algselt tunduda võivad. Rääkimata paljudest eelistest, mis just lauamängude puhul kehtivad:

Madal maja eelis

Peamine põhjus lauamängude kasuks otsustamisel on nende madal maja eelis. Mängud nagu baccarat, craps ja blackjack on madala maja eelisega, ega keera sinu mängukassat kohe esimesel mängutunnil üle vindi. Osad lauamängud lasevad sul maja eelise suisa vähema kui 1% viia. Vastupidiselt kenole on mänguautomaatide ja Bix Six'I maja eelis 11st kuni 25%-ni.

Maksimaalne mänguaeg

Kuna lauamängud pakuvad madalat maja eelist, saavad mängurid enam raha teha. Näiteks, panustades €5 blackjacki lauas, kaotaksid sa napilt €3 või vähem, kui mängid tunni jagu. Tingimusel, et kasutad häid taktikaid. Seega, kui ihaled mänguaja maksimeerimise järele, ilma, et su rahakassa väheneks, on just lauamängud sulle ideaalsed.

Võid kasutada strategemi

Kui kõigil online kasiinodel on mängukassa juhtimises stratagemi tegur, on mänguautomaadid ning keno ainult juhusel põhinevad. Lauamängude puhul tuleb mänguril endale aga selgeks teha strateegia, et maja eelist vähendada. Nii neil, kes armastavad võistlusmomenti kui ka neil, kes on võlutud pigem monotoonsest mängust, tuleb ühtmoodi strateegia selgeks õppida.

Head mängurid võidavad raha

Lauamängudes ei jää sinu võidusummad ainult saatuse hooleks, kuna osavad pokkeri ja blackjacki mängijad lahkuvad mängust raskemate taskutega kui lihtsalt õnneotsijad. Samas, näiteks mänguautomaatide puhul sõltub kõik ainult konkreetse mänguri õnnest ja heast juhusest.

Lauamängud tekitavad meeskonna tunnet

On lõpmata lõbus olla millegi osaks, millega sa arvad ka palju raha tegevat. Kas mitte pole nii? Lauamängud toetavad mainitud tunnet, kuna meeskonnal baseeruvad mängud tekitavad sentimentaalsust, ollakse ju ometigi üheskoos maja vastu. Blackjack manab esile tunde nagu kõik osavõtjad on ühes rindes diileri vastu. Craps on samuti üks neist mängudest, mis toetab meeskonna tunde tekkimist, kuna enamik mängureid panustab kas shooteriga või selle vastu.

Hot Streaks

Kes ei unistaks korralikust hot streak'ist, kasiino rahvas kõik rahavoo protsessile kaasa elamas? Kahjuks ei paku just kõik mängud osalejatele võimalust hot streak'iks. Soovides pikendada oma võidusessiooni, tasuks sul enamik oma kasiinokülastusest just laudada taga veeta. Üks absoluutselt parimaid võimalusi võiduvoo pikendamiseks on craps.

Nagu oled juba ilmselt aru saanud, kaasneb lauamängudega rohkesti tulu – pole vahet, kas harrastad mänge veebis või online kasiinos. Pelgad siiski põgusalt maapealsete kasiinode lauamänge? Pole hullu, kuna sul on alati võimalus end veebis teadjamaks mänguriks vorpida, ilma et tuleks karta kaasmängureid või põdeda oma mängukiirust. Kui oled juba tuttav reeglite ja taktikatega, tunned end ilmselt mugavamalt ka maapealset kasiinod külastades ning hakkad sealset mängu hoopis nautima!

Mängi lauamänge meiega – Redbet on suurepärane koht online lauamängudeks! Kliki siia ning registreeri end meie kasutajaks! Nii saad osa 100% sissemaksuboonusest kuni 100 euro väärtuses, rääkimata tasuta spinnidest!

Egle