Lauamängud kasiinodes

Lauamängud

Kui mõned inimesed on kasiinode lauamängudest suures vaimustuses, suhtuvad teised neisse aga kahtluse ning kartlikkusega. Seda osalt tõenäoliselt levinud arvamuse tõttu, et äkki ei vaimustu kaasmängijad uute tulijate aeglasest mängustiilist. Seetõttu võib hasartmängudega tutvujatel olla ka pisut vähem enesekindlust. Küll aga pole lauamängud üldse mitte nii hirmutavad, kui need algselt tunduda võivad. Rääkimata paljudest eelistest, mis just kasiino lauamängude puhul kehtivad.


Betsafe € 100 boonus ja 500 tasuta spinnid.

|

Olybet € 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

|


Kasiino lauamängude alla liigitatakse tavaliselt mängud nagu blackjack, rulett, bakaraa, samuti näiteks kasiino Stud Poker, Casino Hold’em. Ja neist kõigist pakutakse tavaliselt mitmeid erinevaid versioone. Lauamänge on võimalik mängida nii n-ö netikasiino versioonis, ehk siis tavalise mänguna, kui ka live kasiino versioonis live krupjee vastu. Online kasiinodest leiab need mängud tavaliselt vastavalt Lauamängude (või „mängud lauas”) ja live kasiino rubriigist.

Kasiino lauamängudel on maja eelis madal

Peamine põhjus lauamängude kasuks otsustamisel on nende madal maja eelis. Mängud nagu baccarat, täringud, ja blackjack on madala maja eelisega, ega keera sinu mängukassat kohe esimesel mängutunnil üle vindi. Osad lauamängud lasevad sul maja eelise isegi ühest protsendist madalamale viia.

Maksimaalne mänguaeg

Kuna lauamängud pakuvad madalat maja eelist, saavad mängijad rohkem raha võita. Näiteks, panustades €5 blackjacki lauas, kaotaksid sa halva õnne korral vaid €3 või vähem, juhul kui mängid näiteks tunni jagu. Seda muidugi tingimusel, et kasutad häid taktikaid. Seega, kui ihaled mänguaja maksimeerimise järele, ilma, et su rahakassa väheneks, on just lauamängud sinu jaoks ideaalsed.

Head mängurid võidavad raha

Lauamängudes ei jää sinu võidusummad ainult saatuse hooleks, kuna osavad pokkeri ja blackjacki mängijad lahkuvad mängust raskemate taskutega kui lihtsalt õnneotsijad. Samas näiteks mänguautomaatide puhul sõltub pea kõik ainult konkreetse mänguri õnnest ja heast juhusest.

Lauamängud tekitavad meeskonna tunnet

Soovides internetis kasiinode kaudu raha teenida, on seda eriti hea teha tundes, et oled osaks millestki suuremast. Lauamängud toetavad mainitud tunnet, kuna meeskonnal baseeruvad mängud tekitavad sentimentaalsust, ollakse ju ometigi üheskoos maja vastu. Blackjack manab esile tunde nagu kõik osavõtjad on ühel rindel diileri vastu. Craps on samuti üks neist mängudest, mis toetab meeskonna tunde tekkimist, kuna enamik mängureid panustab kas koos shooteriga või selle vastu.

Võidulained (hot streaks)

Kes ei unistaks korralikule võidusoonele sattumist, samal ajal kui muu netikasiino rahvas kõik rahavoo protsessile kaasa on elamas? Kahjuks ei paku just kõik mängud osalejatele võimalust pikkadeks võidulainetel sõitmiseks. Soovides pikendada oma võidusessiooni, tasuks sul enamik oma kasiinokülastusest just laudade taga veeta. Üks absoluutselt parimaid võimalusi võiduvoo pikendamiseks on täringumäng craps.

Tee endale selgeks mängureeglid

Nagu oled juba ilmselt aru saanud, kaasneb lauamängudega rohkesti tulu teenimise võimalusi – ja pole vahet, kas harrastad mänge maapealses või online kasiinos. Traditsioonilises maapealses kasiinos mängimine võib olla just uute mängijate jaoks pisut hirmutavam, eriti kui sa ei ole veel ennast mängureeglitega piisavalt kurssi viinud. Õnneks on sul internetis aga alati võimalik end enne mängimise alustamist eelnevalt pisut harida ja tutvuda mängude, reeglite, ja potentsiaalsete strateegiatega. Ja see annab sulle piisava kindlustunde nii mängimiseks kaasmängijate kõrval traditsioonilises kasiinos kui ka mõnes Eesti online kasiinos.


Unibet € 100 boonus ja 5 tasuta spinnid.

|

Betsafe € 100 boonus ja 500 tasuta spinnid.

|


Kui oled juba tuttav reeglite ja taktikatega, tunned end maapealset kasiinot külastades mugavamalt ning hakkad nautima ka sealset mängu. Maapealse kasiino ideaalseks laisa inimese alternatiiviks on aga kindlasti live kasiino, mille puhul on sul võimalik nautida pea kõiki traditsioonilise kasiino boonuseid ja veel palju lisakski – internetis mängides pakutakse sulle ka mitmeid erinevaid boonuseid mida kohapeal mängimise puhul sulle ei pakuta.


Eestikasiino.com