Pakkumine on lõppenudLenda sõbraga Floridasse või saa 100 tasuta spinni

Club Paf läheb jaanuarikuus oma sajandale reisile. Selleks, et juubelit vääriliselt tähistada, loosib kasiino kõigi päevaküsimuse vastanute vahel välja 20 reisipaketti kahele Floridasse ja iga päev kuni kuu lõpuni 100 tasuta keerutust 100-le õnnelikule.

Kokku on kampaanias enam kui 2000 võitjat! Seega on ka sinul suured šansid olla üks võitjatest, kes lendab "päikesepaiste osariiki", külla Evergladese alligaatoritele ja kaasa elama NHL hokimängule, kus võtavad mõõtu Florida Panthers ja Detroit ning tähistada lisaks stiilselt juubelireisi Miamis asuvas rokibaaris.

Kuidas kampaaniast osa võtta?

Selleks registreeri end Pafi kasutajaks või logi sisse juba olemasoleva kontoga ning vasta lõbusale päeva küsimusele kampaanaia lehel. Pealegi pole vahet, kuidas vastad, sest järgmise päeva tasuta loosis osaled igal juhul.

Osalemine on täiesti tasuta, kuid auhinna võitmiseks pead olema mänginud eelneva kolme kuu jooksul Paf.com portaalis vähemalt ühe reaalse rahaga mängu.

Kampaania kestab kuni 30. novembrini 2015.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...