Lights
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.09
Võiduliine : 9
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Lights - zenihõnguline mänguautomaat

Lights on viie rullikuga ja üheksa panusereaga videoslot Net Entertainmentilt, mida iseloomustab zeni-temaatika aasiamaade maastiku ja kauni päikeseloojanguga. Mäng käib viiel rullikul ja üheksal mängureal kuni pea 100-euroste panustega.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Panuseread: 9
Panusevahemik: €0.09 - €90.00
Boonuslahendused: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Progresiivne: Ei
Põhimängu jackpot: 1000x
Mängija tasuvus: 96,10%
Välja antud: 2014

Lights videoslot on näiteks Maria, Unibeti ja Pafi veebikasiinodes saadaval niisama oma lõbuks mängimiseks kui ka soovi korral raha peale panustamiseks.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Boonuslahendused

Ekraanile ilmuvad kiilid muudavad sümbolid, millel nad maanduvad, asendussümboliteks. Iga ükskiku keerutuse kohta saab mängus ilmuda kaks kuni neli kiili.

Tasuta keerutused

Mängus on märkimisväärne tasuta keerutuste voor, kus iga spinni kohta ilmub kolm kuni kuus hajussümbolit. Taba kolme või enamat asendussümbolit, et pääseda tasuta keerutuste vooru.

  • 3 hajussümbolit = 10 tasuta keerutust
  • 4 hajussümbolit = 20 tasuta keerutust
  • 5 hajussümbolit = 30 tasuta keerutust

Lisaks saad sama loogikaga neid ka tasuta keerutuste voorus juurde võita. Kuue hajussümboliga on sulle absoluutne zen garanteeritud, sest siis saab sinu e-rahakott võidurahast otsekoheselt laetud.

Kokkuvõte

Taoline hajusate asendussümbolite süsteem on väga hea suurteks võitudeks, sest tasuta keerutused on Lights videoslotis üsna tavaline nähtus. Igal sümbolil võib olla kuni kuus asendust, mis tähendab, et kui saad näiteks neli kõrge väärtusega asendussümbolit (näiteks laternat) ühele reale, võid kuni tuhandekordselt panustatud summa tagasi võita.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...