Pakkumine on lõppenudLiitu Mariaga, võida iPhone 6 ja saa 5 eurot uudise jagamise eest

Liitu Maria kasiinoga SIIT hiljemalt 5ndal aprillil ja nii lihtsalt osaledki iPhone 6 loosimises. Esimesele sajale, kes uudist oma Facebooki seinal jagavad, kingime mängimiseks 5 eurot.Kuidas osa võtta?

Lihtsalt liitu Maria kasiinoga siin. Muud polegi loosis osalemiseks tarvis teha. Kui aga soovid oma õnne kohe mängudes proovile panna, siis duubeldab kasiino selleks sinu esimese kuni 100-euro suuruse sissemakse ning annab 50 tasuta keerutust mängus Starburst.

Esimesed 100, kes meie Facebooki postitust selle hea uudisega jagavad, saavad tänutäheks 5-eurot oma kontole. Aega uudise jagamiseks on kuni reede hommikul kella 10:00ni. Reede õhtul kell 18:00 on raha mängimiseks sinu kontol.

Liitu kohe!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...