Pakkumine on lõppenud

Osale Pafi Live Marine Cup pokkerikruiisil


Liitu Paf Live Marine Cup kruiisiga

Paf Live Marine Cup on valmis purjed heiskama ja võtma ette teekonna Tallinnast Stockholmi ja tagasi. Laeval on plaanis pidada maha kaks pokkeriturniiri, lõbutseda ja nautida head meelelahutust. Pokkerikruiis toimub 23.-25. oktoobrini Tallink M/S Victoria pardal. Kasiino korraldab satelliite, et saaksid võimaluse võita pokkerireisi pakett.Kuidas võita pokkerireis online satelliidilt?

Igal teisipäeva õhtul kell 20:00 toimub Paf Spade pokkeritoas 33$ finaalsatelliit, mille võitja saab auhinnaks 340€ paketi Paf Live Marine Cupile. Finaalturniirile on võimalik pääseda läbi igapäevaste 5,50$ satelliit-turniiride. Võid alustada ka freerollidest.

Mida on pokkerireis sisaldab?

  • 150€ piletit põhiturniirile
  • Hommiku- ja õhtusööki laevas paketivõitjale
  • Club Paf tervituspaketti ja pidu
  • B klassi kajutit mängijale ja kuni kolmele sõbrale

Kuidas osta pilet pokkeriturniirile?

Paf Live Marine Cup on sellel aastal taskukohasem, kui varem. Kiiretele registreerujatele maksab pilet pokkerikruiisile 310€. Alates 21. septembrist on paketi hind 340€.

Pokkeriturniirist lähemalt

Aeg: 23. – 25. oktoober 2015
Koht: M/S Victoria
Laev väljub Tallinnast: 23.10.2015 kell 18:00
Põhiturniiri sisseost: 150€ (6 mängutaset “second chance" võimalus)
Põhiturniiri esimene päev: 23.oktoober kell 19:00
Põhiturniir teine päev: kell 19:00
Osavõtjate arv: maksimaalselt 100
Turniiri struktuur: algstäkk 30 000, tasemed 30 minutit
Kõrvalturniir algab: 24.oktoober kell 19:30
Kõrvalturniiri sisseost: 70€ (6 mängutaset “second chance" võimalus)
Kõrvalturniiri struktuur: algstäkk 20 000, tasemed 20

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

LIITU PAFIGA


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...