Liitu Triobeti lojaalsusklubiga

Liitu juba täna Triobeti lojaalsusklubiga

Triobet on oma mängijatele loonud uue kasiino lojaalsusprogrammi, mis põhineb mängija-ja preemiapunktide kogumisel. Iga sendi eest, mille kasiinos panustad, teenid punkte. Kuu lõpus määravad teenitud punktid sinu taseme ja preemiapunktid.KUIDAS LOJAALSUSKLUBIGA LIITUDA?

  • Külasta Triobeti kasiinot SIIT
  • Logi oma kontole sisse
  • Teeni vastavalt mängitud punktidele preemiapunkte
  • Vaata allolevast tabelist, kuidas preemiapunkte teenida
  • Vaheta preemiapunktid rahaks
Tutvu Triobeti lojaalsusprogrammiga

TEENI TRIOBETIGA LIITUDES 100€

Kui sa ei ole veel Triobeti kasutaja, siis duubeldab kasiino sinu esimese sissemakse kuni 100€ ulatuses. Lisaks on uuenenud Triobeti mobiilse ennustamise võimalus, mis tähendab, et sinu kasutuses on 10€ riskivaba ennustamise boonust. Seega, kui panus kaotab, siis kannab kasiino selle sinu kontole tagasi.

Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit mängu tutvustust
Loe siit videosloti tutvustust
Loe siit mänguautomaadi tutvustust

Starburst

Gonzo's Quest

Mega Fortune Dreams

Neon Staxx

MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...