Pakkumine on lõppenud

Liitu uudiskirjaga ja võida kingitusi

Olybet kutsub kliente liituma oma uudiskirjaga ja lubab, et postkast ei täitu seejärel paksult kirjadega, vaid vaid väärtusliku infoga. Nimelt on uudiskirjade sisu mängija harjumustele asjakohane ning saadetud alati väga hoolikalt valitud segmendile. Seeg, kui oled näiteks kasiinohuviline, siis spordipanustajale ja pokkerimängijale suunatud uudiskirjad sinuni ei jõua, kuid kindlasti ei jää sa nende headest pakkumistest ilma.Nüüdsest loosib OlyBet igakuiselt uudiskirja saajate hulgast 5 õnnelikku, kes saavad endale valida ühejärgnevatest kingitusest:

- 50€ kasiino boonusraha;
- 20€ spordipanustamisraha;
- Super Satelliidi pokkeriturniiri pilet väärtusega 22€.

Lisaks premeerib OlyBet käesoleval kuul uudiskirjaga liitunud kliente 10 tasuta keerutusega ühes ägedas slotimängus.

Kuidas loosimises osaleda?

Loosimises osalevad nii uued kui ka juba uudiskirjaga liitunud mängijad. Kui sa oled juba uudiskirja saajate nimekirjas, siis ei ole muud teha, kui hoida pöidlaid, et loosiõnn naerataks just sulle. Kui sa pole veel OlyBeti kasutaja, siis loo esmalt endale kontoga ja logi sisse, vali vasakult menüüst konto muutmine ja tee linnuke vastavasse kasti, et soovid saada uudiskirja ja eripakkumisi.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...