Tee Triobetis spordiennustus ja saa boonust

Saa lisaminutite kaotuse eest raha tagasi

Tee Optibeti spordiennustuses UEFA mängule täisaja õige tulemus või poolaeg/täisaeg panus ning juhul, kui mäng läheb lisaminutitele ja sellel lisaminutite jooksul lüüakse värav, maksab Optibet sulle kuni 20€ tagasi. Panused peavad olema tehtud enne mängu algust, sest live panused ei lähe arvesse.Kuidas panustada riskivabalt?

  • Külasta Optibeti spordiennustust SIIT
  • Logi kasiinosse või ava konto
  • Tee mängueelne UEFA Meistrite Liiga matšile panus
  • Saa lisaminutitel löödud värava eest raha tagasi

Optibeti spordiennustuse sissemakseboonus

Kui soovid kasutada Optibeti spordiennustuse 200% sissemakseboonust, siis sisesta oma esimest sissemakset tehes boonuskood FIRSTSPORTS. See tähendab, et kui maksad sisse 100€, saad kasiinolt boonusena juurde veel 200€ ning kokku ilmub automaatselt pärast deposiiti sinu kontole 300€.

Saa siit Optibeti spordiennustuste tervitusboonust

Optibeti spordiennustuse riskivaba ennustus

Kui soovid aga kasutada Optibeti spordiennustustega liitudes võimalust teha neli korda 25€ väärtuses riskivaba panus, siis jäta lihtsalt eelpool mainitud boonuskood sissemakse tegemisel kasutamata ja riskivabad panused ootavad sind kontol automaatselt.

Tee Triobetis spordiennustus ja saa boonust

Näiteks, kui kannad siis 25€ oma kontole, saad sellega riskivabalt panustada oma lemmikspordisündmusele ning kõik võidud on kohe sinu.

Saa Optibetis 15€ tasuta raha

Saa siit Optibetiga liitudes tasuta raha

Kui kasutad Optibetis sissemakse lehel boonuskoodi EUROBASKET15, saad automaatselt oma kontile 15€ tasuta raha spordiennustuse proovimiseks. Selleks külasta Optibeti kasiinot, registreeri endale kasutaja ja sisesta boonuskood. Pärast seda kannab kasiino automaatselt sinu kontole nimetatud summa, et saaksid riskivabalt Optibeti spordiennustust proovida. Tasuta rahaga saad proovida mistahes spordiürituse tulemusi ennustada.

LIITU OPTIBETIGA


Eestikasiino.com