Unibeti lisaminutite kindlustus La Liga mängudele

Lisaminutite kindlustus ka La Liga mängudel

Unibeti populaarne 90+ lisaminutite kindlustus laienes uueks hooajals lisaks Meistrite ja Premier liigadele ka La Liga mängudele. See tähendab, et Unibeti spordiennustus tagastab kõik kuni 100€ suurused ennustusted, kui mängus lüüakse värav pärast 90ndat minutit. Seda isegi siis, kui see värav polnud sinu ennustuse kaotuse põhjuseks.Mis on Unibeti 90+ Kindlustus?

Unibeti 90+ Kindlustus pakkumine kehtib ennustustele, mis on tehtud Meistrite Liiga, Premier Liigale ja hispaania Primera Divisioni mängudele. Unibeti spordiennustus tagastab kõik kuni 100€ suurused õige tulemus, poolaeg/täisaeg, esimene väravalööja ja viimane väravalööja kaotavad ennustused, kui mängus lüüakse värav pärast 90ndat minutit.

Näiteks: Tegid Machester Unitedi ja Liverpooli kohtumisele mängueelse ennustuse, et Rooney lööb kohtumise esimese värava. Tegelikkuses lööb 65. minutil selle Mata ning 94. minutil lööb kohtumise teise värava Januzai. Sellisel juhul saad vastavalt oma panuse suurusele kuni 100€ kaotuse tagasi ehkki Rooney ei löönud ühtegi väravat.

Kuidas saad oma panuse kindlustada?

  • Külasta Unibeti spordiennustust SIIT
  • Logi ennustuskeskkonda oma kasutajaga sisse
  • Registreeru Unibeti 90+ Kindlustus pakkumisele
  • Tee kvalifitseeruv ennustus
  • Saa kaotava ennustuse eest raha tagasi

Unibeti spordiennustusega liitrudes 50€ ja 5 tasuta spinni

Registreeru juba täna Unibeti spordiennustusega ja tee panuseid oma lemmikule spordialale või sportlasele ja teeni boonust. Kui avad konto teenid 50€ sissemakseboonust ja 5 tasuta spinni Net Entertainment'i populaarsel Starburst videoslotil.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...