Reaalajas panustamine

Live ennustus Eesti spordiennustusportaalides

Spordiennustusi on võimalik teha väga erinevatele spordialadele ja panustades väga erinevatele konkreetsetele resultaatidele. Kõige tavapärasem moodus spordiennustuste tegemiseks on panustamine eesolevatele mängudele, olgu nende algus siis täna õhtul, homme, või järgmine kuu. See ei ole aga kaugeltki mitte ainus võimalus spordipanuste tegemiseks. Lisaks tulevikus toimuvatele spordisündmustele panustamisel on võimalik pea kõigis spordiennustusportaalides teha ka live ennustusi.

Mis on live ennustus?

Live ennustus või live-panustamine (inglise keeles livebet) annab spordiennustajatele võimaluse teha panuseid just hetkel toimuvatele mängudele mängu toimumise ajal. Mängu ajal panustamisel tuleb olla kiire, kuna koefitsiendid ühe või teise võimaliku tulemuse kohta võivad muutuda vaid sekundite jooksul, olenevalt parajasti mängus toimuvast. Live ennustusi on võimalik teha võib-olla mitte päris iga spordiala ja spordivõistluse ajal, kuid võimalused ei ole kohe kindlasti ka liiga piiratud. Olenevalt konkreetsest spordiennustusportaalist saad sa teha live panuseid korvpallile, jalgpallile, tennisele, jäähokile, võrkpallile, käsipallile ja ka päris paljudele teistele spordialadele. Olgu nendeks siis midagi ralliga seotut või miks mitte üldse e-sport.


€ 100 boonus.
€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Lisaks live ennustuste tegemisele on nii mõneski internetikasiinos või õigemini nende spordiennustusportaalides võimalik hetkel toimuvate mängude otseülekandeid vaadata, ja seda saad sa teha tasuta. Sellise võimaluse annab sulle mitmete mängude puhul näiteks Betsafe. Ja Unibet on hetkel selles osas eriti tasemel, kuna nemad kannavad oma Unibet TV kaudu aastas üle rohkem kui 40 000 erinevat spordisündmust. Reeglina on tasuta spordiülekannete vaatamiseks vajalik kas vähemalt mingigi raha sinu kasiino kontol, või siis pead sa olema teinud vähemalt ühe panuse viimase 24 tunni jooksul.

Live ennustused Eesti kasiinodes

Pea kõikides Eesti kasiinodes, kus on olemas spordiennustuste rubriik, on võimalik teha ka live ennustusi erinevatele spordialadele. Täpsem spordialade valik ja ka spordisündmuste arv, millele live ennustusi teha saab, oleneb juba konkreetsest kasiinost.

Betsafe live ennustused

Betsafe’i spordiennustusportaalis on võimalik reaalajas panuseid teha eelkõige jalgpallis, korvpallis, tennises, jäähokis, käispallis, sulgpallis, ja samuti näiteks e-spordis. Lisaks on mõnikord olemas ka live panustamise võimalus ragbi liigadele, pesapallile, ja mitmetele teistele Euroopas võib-olla pisut vähem populaarsetele spordialadele.


€ 100 boonus.

Live ennustusi tehes on Betsafe’is mõnikord võimalik mänge ka tasuta vaadata, aga võrreldes näiteks Unibetiga ei pakuta just liiga palju erinevaid otseülekandeid.

Live ennustuste tegemine Olybeti spordilehel

Olybeti live ennustuste tegemise võimaluse leiad viite alt Livebet. Olybetis on võimalik live ennustusi teha näiteks jalgpallis, korvpallis, tennises, pesapallis, jäähokis, võrkpallis, käsipallis, Ameerika jalgpallis. Samuti on sul live panustamise võimalus maahokis, lauatennises, MMAs, ja Vormel 1s.


€ 100 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kunagi pakkus Olybet võimalust mänge ka reaalajas Olybeti lehel vaadata, aga hetkel tundub, et see võimalus kahjuks puudub.

Pafi spordiennustusportaal ja live ennustused

Pafi spordiennustusportaalis on võimalik live ennustusi teha näiteks jäähokile, golfile, e-spordialadele, kriketile, ragbile, ja loomulikult ka veel paljudele teistele populaarsetele ja ka vähem populaarsetele spordialadele.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Tennis on näiteks ideaalne live-ennustamiseks, ja sellele on palju võimalusi live panuseid teha ka Pafis. Ja loomulikult on live panustamiseks ideaalsed superpopulaarsed spordialad nagu jalgpall ja korvpall. Jalgpalli puhul on Pafis eriti hea valik näiteks Inglise jalgpalli liigadest ja ka Skandinaavia liigadest. Tuleb ju Paf ometigi Ahvenamaalt. Pafi koefitsiendid on reeglina üsna head ja võrreldavad näiteks Unibetiga. Parimad koefitsiendid live ennustuste tegemiseks on Pafis aga ilmselt just eelpool mainitud tennises ning samuti erinevatel Ameerikas populaarsetel spordialadel ja ka Euroopa jalgpallis.

Tonybeti live ennustused

Tonybeti live ennustuste tegemise lehe leiad viite alt nimega Livepanus. Tonybetis saab live panuseid teha loomulikult kõige populaarsematele spordialadele nagu näiteks korvpall, jalgpall, tennis, jäähoki, pesapall, võrkpall, aga samuti saalijalgpall, kriket, käsipall, sulgpall ning e-spordid.


€ 50 boonus.

Optibet live ennustus

Optibeti live panustamise rubriigis on saadaval suhteliselt samasugused võimalused nagu Tonybetis. Kuna live ennustuste tegemisel võib ennustuse tegemise kiirus tänu pidevalt muutuvatele koefitsientidele olla suure tähtsusega, siis on Optibet teinud sulle võimalikuks teha ka Ühe kliki panuse, mis tähendab et panuse tegemisel ei küsita sult mingit lisakinnitust.


€ 30 läbimängimise nõudeta boonus.

Niisama hiirega ekraanil närviliselt ringi klikkides võib see ohtlik olla, aga kui teadlikult ühe kliki panuseid teha, siis see võimalus on kindlasti väga hea. Soovi korral saad sa ühe kliki panust nii sisse kui ka välja lülitada.

Panusta reaalajas Unibetis

Unibetis on võimalik live ennustusi teha nii suurele hulgale tavapärastele spordialadele kui ka panustada e-spordile, mille alt leiab näiteks Dota 2 ja League of Legends.

Unibet annab samuti kõigile mängijatele võimaluse teha live ennustusi samal ajal kui konkreetne võistlus juba toimub. Unibeti kaudu on võimalik reaalajas teha nii üksikennustusi kui ka kombinatsiooniennustusi. Ja võrreldes paljude teiste spordiennustusportaalidega on sul võimalik kui mitte iga võistlust, siis vähemalt väga suurt osa neist ka reaalajas otseülekannete kaudu Unibet TVs vaadata. Kas siis kasutades selleks oma massiivset arvutiekraani või siis hoopis logides Unibeti spordiennustuste lehele sisse hoopis oma mobiiliga. Kuigi mobiiliga pole tõenäoliselt kõige mugavam mänge vaadata, on suurtele spordihuvilistele ka see kindlasti parem võimalus kui mängu üldse mitte näha. Unibeti TV kaudu on live ülekannete vaatamine tasuta, seda eeldusel et sinu kontol on mingigi raha või oled teinud viimase 24 tunni jooksul vähemalt ühe spordiennustuse.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Unibetis live ennustusi tehes on sul olemas ka CashOut funktsioon, mida teistest spordiennustusportaalidest ei leia. Selle kaudu saad sa oma panuse lõpetada juba enne mängu lõppu. Seda siis kas oma tõenäoliste kaotuste vähendamiseks või mingigi võidu kindlaks välja võtmiseks. Näiteks kui sinu meeskond juhib, aga sul on tunne, et kokkuvõttes ta siiski mängu lõpuks kaotab, võib mõnikord selle CashOut nupu kasutamine üsna mõistlik olla.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...