Pakkumine on lõppenud

Osale Pafi live-kasiinos mängides Mini Convertible loosis


Võida live-kasiinos mängides Mini Convertible 

Sooviksid tänavatel eriti stiilse autoga kruiisida? Paf annab ühele õnnelikule võimaluse võita peaauhind, milleks on uhiuus Mini Convertible. Auto võitmiseks ei tarvitse teha muud, kui mängida Pafi live-kasiinosKuidas auto loosis osaleda? 

  • Klikka osalemiseks SIIA
  • Mängi live-kasiinos 100€ eest 
  • Nii osaled igapäevases loosis  

Igapäevane loos

Iga kord kui saad osalemise igapäevases loosimises, saad ka osalemise peaauhinna loosimises. Iga päev on uus arvestus ja uued võimalused loosis osalemiseks. Iga päev läheb loosi 10 auhinda, mis jagatakse välja alati järgmisel päeval kell 22:00. Loosimist saad vaadata külastades Pafi Blackjack Party lauda. 

Igapäevased auhinnad

Iga päev läheb loosi 10 auhinda. 

1. auhind 250€  1 auhind iga päev
2. - 4. auhind  100€  3 auhinda iga päev
5. - 10. auhind 50€ 6 auhinda iga päev

Peaauhinna loos

Peaauhinna väärtuseks Mini Convertible, mille maksumus on ligikaudu 25 000€. Iga kord, kui osaled päevaloosimises, saad hääle ka peaauhinna loosis. Peaauhinna loos toimub 1. septembril kell 22:00 Pafi Live-kasiinos Blackjack Party lauas.

Sul ei ole veel Pafi kontot? 

Paf pakub nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

OSALE SIIT MINI LOOSIS


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...