Pakkumine on lõppenud

Teeni Triobeti live kaisinost tasuta spinne

Teeni live kasiinos tasuta spinne

Saa Triobeti live kasiinos osa jazz'i ja Gatsby ajastust mängides temaatilistel laudadel ning teeni hulgaliselt tasuta keerutusi. Lihtsalt logi oma kontole või liitu kasiinoga ja mängi päris raha panustega Lounge Roulette, Lounge Blackjack 1 või Lounge Blackjack 2 laudades. Kolm suurima punktiarvuga mängijat saavad auhinnaks ka boonusraha - vastavalt 250€, 150€ ning 100€. Tasuta spinnidega saad keerutada Jazz of New Orleans videoslotil.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Kuidas teenida tasuta spinne?

  • Külasta Triobeti online kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha
  • Mängi Gatsby teemalistel ruleti ja Blackjacki laudadel
  • Tee päris raha eest panuseid
  • Teeni Blackjacki ja Straight Up kombinatsiooni eest punkte ja tasuta spinne

Tasuta spinnid lisatakse sinu kontole 7. juunil ning nendega saad õnne proovile panna Jazz of New Orleans videoslotil.

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Starburst Touch™ - Net Entertainment

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis. Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...