Pakkumine on lõppenud

Tee täna panus ja osale homme 20 tasuta panuse loosimises


Tee täna panus ja võida homseks  20 tasuta panust

Triobetis on käimas on suvine tasuta panuste loterii, kus loosi läheb 20 tasuta panust, igaühe väärtuseks 10€. Osalemiseks tee täna vähemalt 10€ väärtuses panus ning nii lihtsalt osaledki homme loosimises.

Panuseid võid asetada mugavalt koduarvutist või teha seda kasiino mobiilses versioonis samal ajal, kui naudid rannas mõnusat ilma. Arvesse lähevad nii mängueelsed kui ka reaalajapanused.Sul ei ole veel Triobeti kontot?

Triobet pakub sulle võimalust kahekordistada oma esimene sissemakse kuni 100€ ulatuses. Lisaks on uuenenud mobiilse ennustamise võimalus. See tähendab, et sinu kasutuses on 10€ riskivaba ennustamise boonust. Nii, et kui sinu panus kaotab, kannab kasiino selle sinu kontole tagasi.

OSALE LOTERIIS
 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...