Pakkumine on lõppenud

Osale Paf'i kajakki loosis

Loosi läheb kaheinimese kajakk

Kas oled suvisteks seiklusteks valmis? Pafis läheb sellel nädalal kõigi nende vahel, kes vabalt valitud bingomängu mängivad, loosi kaheinimese kajakk.

Osalemiseks ei tule teha muud, kui logida oma Pafi kontole, registreerida end bingonädala kampaanias osalejaks ja mängida reaalse raha eest ükskõik, millist bingomängu. Lisaks loositakse osalejate vahel välja 5×20 eurot.Sul ei ole veel Pafi kasutajat?

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100 euro suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

//go/paf


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...