Pakkumine on lõppenud

Osale siit Pafi Bingo Week loosis ja võida Seiko käekell


Bingo Week Pafis: osale Seiko käekella loosis

Paf kutsub sind sellel nädalal vabalt valitud bingomängu mängima. Kui teed panuseid reaalse raha eest, võid just sina endale uue elegantse käekella võita. Loosi läheb meeste ja naiste Seiko käekell. Lisaks saavad viis õnnelikku auhinnaks 20€ promorahaKuidas Bingo Week kampaanias osaleda? 

Külasta Pafi kasiinot SIIT
Registreeri end Bingo Week kampaaniale
Tee ükskõik millises bingomängus reaalse raha eest panuseid

Liitu Pafiga ja saa boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

OSALE LOOSIS

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...