Pakkumine on lõppenudLoosi läheb kolm komplekti reisikohvreid

Mängi sellel nädalal Pafis vähemalt korra reaalse raha eest vabalt valitud bingot ning osaled kolme Delsey kohvrikomplekti loosimises. Kohvrikomplekti kuulub üks 67 cm (80 liitrine) ratastel kohver, üks 48-tunni kott ja üks tualett-tarvete kott. Kõigi osalejate vahel läheb lisaks loosi 5x20 eurot promoraha.Kuidas osaleda?

  • Hakka Pafi kasutajaks
  • Logi oma kontole sisse
  • Registreeri end kampaanias osalejaks
  • Mängi reaalse raha eest vabalt valitud bingot

Kui sa ei ole veel Pafi kasutaja, siis ootab sind tervitusboonus. Kui kasutad oma esimesel sissemaksel koodi BONUS100, saad kuni 100 eurot mängimiseks ja ennustamiseks lisa.

LIITU PAFIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...