Pakkumine on lõppenud

Mängi Olybetis ja võida Bose kõrvaklapid


Võida vinged Bose kõrvaklapid

OlyBet loosib kolm paari Bose QuietComfort 25 kõrvaklappe. Osalemiseks mängi Jurassic Park, Universal Monsters Dracula või The Invisible Man slotikal vähemalt 10 € eest. Maikuu 13., 20. ja 27. kuupäeval selgub üks õnnelik võitja, kelle mänguelamus ja muusika kuulamine muutub tänu nendele suurepärastele klappidele alatiseks.Kuidas osaleda?

  • Hakka OlyBeti kasutajaks
  • Logi oma kasutajaga sisse
  • Mängi Jurassic Park, Universal Monsters Dracula või The Invisible Man slotikal
  • Tee vähemalt 10 € panus
  • Iga 10 € annab sulle loosis ühe hääle

Sind ootab tervitusboonus

Kui sa ei ole veel OlyBeti kasutaja, ootab sind tervitusboonus. Iga liituja saab pokkeris 500 € boonuse ja kasiinos 100 € boonuse. Boonuse saamiseks mine SIIA ja sisesta sissemaksele kood OLYBETFIRST, mille tulemusel muutub sissemakse kohe kaks korda suuremaks boonusrahaks.

LOO OLYBETI KONTO SIIT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...