Pakkumine on lõppenud

Mängi Pafis ja võida Xbox mängukonsool

Võida sõpradega mängimiseks Xbox

Paf teeb sellel nädalal ettevalmistusi selleks, et saaksid sõprade seltsis põnevaid mänguõhtuid korraldada. Nimelt paneb kasiino nende vahel, kes pärisraha panustega ükskõik millisel mänguautomaadil keerutavad, loosi mängukonsoolid. Kokku saavad kolm õnnelikku loosivõitjat auhinnaks Xbox One 1TB mängukonsooli + Halo 5: Guardians Limited Editioni. Lisaks saavad viis kampaanias osalejaks 20€ promoraha.Kuidas võita mängukonsool?

  • Külasta Pafi veebikasiinot SIIT
  • Logi kasiinokontole oma kasutajaga sisse
  • Märgi end Lucky Casino kampaanias osalejaks
  • Mängi ükskõik millist kasiinomängu
  • Tee pärisraha panuseid
  • Osaled peaauhinna ja promoraha loosis automaatselt

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...