Pakkumine on lõppenud

Osale siin Pafi Slot Mania loosis


Osale Galaxy Note Edge nutika loosis

Sellel nädalal lähevad Pafis loosi kaks vägevat Galaxy Note Edge nutikat. Loosis osalemiseks ei tule teha muud, kui külastada Pafi lehte, registreerida end Slot Mania kampaaniale ning mängida oma lemmikul slotikal reaalse raha eest. Lisaks saavad viis õnnelikku ka 20 eurot promoraha.Sul ei ole veel Pafi kontot?

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100 euro suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

OSALE NUTITELEFONI LOOSIS


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...