Proovi Lost Island videoslotti Maria Casinos

Lost Island - asu mahajäetud saare peidetud aarete otsinguile

Lost Island on NetEnti uus mäng, mille tegevustik toimub saarel, mis on pärast selle püsiasukate kadumist jäänud asustamata. Eelmised saare elanikud jätsid aga maha hunniku varandust ja kadunud reliikviaid ning sinu ülesandeks on nüüd rullikuid keerutades need üles leida ja endale saada.

Mäng on saadaval Maria, Unibeti ja Pafi veebikasiinodes nii ajaviiteks kui ka soovi korral raha peale mängimiseks.Mängust rohkem

Lost Island on viie rulliku, kolme mängurea ja 20 võiduliiniga videoslot, mida iseloomustavad asendussümbolid, kordajad ja tasuta spinnid.

Mängu kõrgema väärtusega sümboliteks on kuldne sõrmus, bongi, punane artifakt, kihvaga kaelaehe ja kolmnurkne fragment. Automaadi erisümboliteks on boonusmängu avav kalliskividega kilpkonn ja kõiki peale hajussümboli asendav helendav lootosõis. Kaardisümbolid 10, J, Q, K ja A moodustavad mängu madalamad väärtused.

Vaata siit, kuidas mäng käib

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Lost Island videosloti hajussümbolid viivad sind tasuta keerutusteni. Kogu kokku kolm või enamat kilpkonna sümbolit.

  • 3 hajussümbolit = 10 tasuta keerutust
  • 4 hajussümbolit = 20 tasuta keerutust
  • 5 hajussümbolit = 30 tasuta keerutust

Pane tähele, et selles voorus võivad asendussümbolid ilmuda ka üksteise kohal suuendades sedasi sinu võiduvõimalusi veelgi.

Kokkuvõte

Lost Island videoslotile lisab vürtsi ka põhimängus aktiveeruv kordaja, ent muidu on selles liialt vähe boonuslahendusi, mistõttu võib automaat pikalt mängides igavaks muutuda. Teinekord aitavad seda ennetada tasuta keerutused, kuid neid jagub mängus peamiselt kümne kaupa.

PROOVI LOST ISLAND SLOTIKAT SIIT