Loterii

Loterii – mängi lotot ja võida

Loterii on üks vanimaid hasartmänguvorme maailmas, mis on ühel või teisel kujul eksisteerinud juba üle 2000 aasta. Eestis on alates 1991. aastast loteriide korraldajaks Eesti Loto ning loteriisi on võimalik mängida nii nende lehel internetis kui ka osta loterii pileteid nende müügipunktides.

Aga see pole kõik - juba mõnda aega on võimalik sarnaseid loteriisi mängida ka internetikasiinodes.

Mängi loteriid parimates Eesti kasiinodes

Kui tahad kohe hakata bingot või kraapekaarte mängima, siis võid seda juba enne edasi lugemist teha järgmistes Eesti kasiinodes:

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Mis on loterii?

Loterii oma kõige populaarsemal kujul annab erinevate riikide valitsustele võimaluse millegi tarbeks raha koguda. Mängija jaoks on loterii loomulikult midagi muud – lihtne meelelahutusvõimalus, mis annab võimaluse võita raha. Küll aga on tavaloteriide (Eestis Eesti Loto loteriide) näol tegemist siiski riiki sponsoreeriva hasartmänguga, mille võidufondist reeglina 50% läheb erinevatele valdkondadele rahalise abi andmiseks.

Mitmetes riikides on riiklik loterii ainus legaalne hasartmängu vorm.

Loterii ajalugu

Esimesed teadaolevad märked loteriist olid põhimõtteliselt keno sedelid, mis on pärit Hiina Hani dünastiast umbes 2200 aastat tagasi, täpsemalt 205 ja 187 e.m.a. Väidetavalt kasutati neid erinevate massiivsete projektide rahastamiseks. Tõenäoliselt oli üheks selliseks loterii tulust rahastatud projektiks ka Suur Hiina Müür.

Võrreldes Hiinaga on esimesed märked loteriist Euroopas paarsada aastat hilisemad. Pärinevad need Rooma impeeriumist, kus Augustus Caesar korraldas loterii, millest saadud tulu läks Roomas parandustööde tegemiseks.

Esimene loterii Eestis korraldati aga 1971. aastal, mil toimus esimene Spordiloto 6/49 loosimine. 1977. aastal jõudis Eestise aga esimene kiirloterii nimega Sprint. Tegemist oli Moskva olümpiamängude tarbeks välja antud ümbriklotoga.

Eesti riiklik lotokorraldaja Eesti Loto sündis 1991. aastal. Sellest aasta hiljem anti välja esimene kraapekaart. Tänaseks päevaks tuntuimad Eesti Loto mängud – Keno loto, Bingo loto ja Vikinglotto – jõudsid massideni aga alles vastavalt 1995, 1996 ning 2000. aastal.

Loterii maja eelis

Hoolimata sellest, et ka mitmete Eesti Loto loteriide peavõitude suurused küündivad miljonite või isegi kümnete miljonite eurodeni, on tegemist siiski põhimõtteliselt 50/50 õnnemänguga. Ehk siis 50% sinu pileti soetamiseks makstud rahast läheb koheselt heategevusse – erinevatesse Eesti kultuuriprogrammidesse, teadusele, meditsiinile, haridusele, sotsiaalprogrammidesse või keskkonnakaitsesse.

Ehk siis soetades endale näitaks 2 eurot maksva lotopileti, oled sa ühest eurost juba ilma jäänud ja teine euro annab sulle võimaluse ka midagi võita.

Kõikide Eesti Loto arvlotode maja eelis on 50% ning umbkaudu sama suur on see ka kraapekaartidel.

Internetikasiinodes analoogseid loteriisi mängides jääb maja eelis reeglina vaid 5 kuni 10 protsendi juurde.

Erinevad loteriid

Erinevat tüüpi loteriid

Loterii mõiste hõlmab enda all mitmeid erinevat tüüpi mänge – peamised neist on aga arvlotod ja kraapekaardid.

Arvloto

Arvloto on loto, milles mängijal on etteantud numbrite hulgast vaja välja valida kindel arv numbreid. Nendest moodustub mängija loosipilet. Kui palju numbreid sa valima pead, oleneb juba konkreetsest lotost.

Eesti populaarseimad arvlotod

Eesti kõige populaarsemad arvlotod on Bingo loto, Vikinglotto ning Eurojackpot. Samuti võiks ära mainida Keno loto.

Bingo loto

Bingo loto on tõenäoliselt Eesti kõige populaarsem arvloto. Bingo loto loosimised toimuvad reaalajas igal kolmapäeval TV3 kanalil, saate nimeks on Suur Lotokolmapäev.

Bingo pilet on 5x5 ruudustikuga ning bingoga võitmiseks on sul 2021. aastal enam võimalusi kui kunagi varem.

Sinu eesmärgiks on bingos kõik 25 ruutu pallide loosimise jooksul täis saada. Kui saad kõik ruudud täis kindla pallida arvuga, võidad sa ka jackpoti. Aga isegi kui seda ei juhtu, siis on bingos on olemas ka nurkademäng, diagonaalidemäng, N-palli mäng. Kui sul täismängust aga vaid üks pall puudu jääb, võidad sa 200 eurot ikkagi. Lisaks on bingot mängides võimalik saada ka stuudiomängu.

Bingo loto minimaalne peavõidu suurus on 200 000 eurot.

Bingo loto pileti hind on 2 eurot. Kui soovid Bingo lotoga lähemalt tutvuda, siis selleks oleme kirja pannud ka pikema Bingo loto tutvustuse.

Vikinglotto

Vikinglotto on 9 riigi ühine arvloterii. Seda saab mängida Eestis, Lätis, Leedus, Sloveenias, Taanis, Rootsis, Soomes, Norras ning Islandil.

Mängimiseks tuleb välja valida 6 põhinumbrit 48 numbri hulgast ning 1 lisanumber. Lisanumber tuleb valida numbrite seast 1-8.

Vikinglotto pileti hind on 1 euro. Minimaalne peavõidu suurus suurus on 3 miljonit eurot ning maksimaalne peavõidu suurus 35 miljonit eurot. Jackpoti võitmise tõenäosus on 1:98 172 096.

Viikingloto loosimise salvestust näidatakse samuti TV3-e otsesaates “Suur lotokolmapäev”.

Keno loto

Eesti Loto poolt pakutava Keno loto loosimised toimuvad iga päev kaks korda – kell 14.15 ja kell 21.15. Keno loto mänguväli on 64 numbri suurune ja nende hulgast tuleb sul valida 1 kuni 10 numbrit.

Keno loto pileti hind on 1 kuni 15 eurot. Ehk siis sul on endal võimalik valida kui suure panusega sa mängida soovid.

Keno loto 10/10-st võidu tõenäosus on 1:819 855.

Eurojackpot

Eurojackpot on taaskord riigipiiride ülene arvloto, mida on võimalik osta 18 Euroopa riigi kodanikel.

Eurojackpotis on sul vaja valida 5 põhinumbrit numbrite hulgast 1 kuni 50. Ning samuti pead sa valima 2 lisanumbrit numbrite hulgast 1-10.

Eurojackpoti minimaalne jackpoti suurus on 10 miljonit eurot ning maksimaalne jackpoti suurus 90 miljonit eurot. Pileti hind on 2 eurot ning jackpoti võitmise tõenäosus 1:95,344,200.

Eurojackpoti loosimine toimub igal reedel.

Oleme kirja pannud ka pikema Eurojackpoti tutvustuse koos strateegiate ja kõige muu sellisega.

Kraabi ja võida kiirloteriid

Kraabi võida kiirloteriid või kraapekaardid on kõige lihtsam ja kiirem võimalus loterii mängimiseks. Lihtsalt osta pilet ja ava peidetud alad kas küüne või mündi abil. Olenevalt kraapekaardist on sul tavaliselt vaja võitmiseks peidetud aladel näha kolme sama numbrit või sümbolit.

Võrreldes arvlotodega on selliste kiirlotode peavõidud tunduvalt väiksemad. Reeglina jäävad nad sinna 5000 euro ja 40 000 euro vahele. Ja peavõite antakse tavaliselt välja mitu.

Eesti populaarseimad kraabi ja võida kiirloteriid

Kraabi ja võida loteriid muutuvad pidevalt, aga hetkel müüakse näiteks kiirlotosi nimega Võidukas, Megaloos, Rahasadu, AutoMAANIA, Autoloos, Kullapada, Super Summ, Spordiloto, Kingiloos ja Vau.

Muud loteriid

Loomulikult on olemas ka palju teisi loteriisi – olgu nendeks siis kohalikud laadaloosid või midagi muud.

Kuidas loteriid mängida?

Loterii mängimine on üsna lihtsaks tehtud. Tavaliselt ei ole sul vaja teha muud kui lihtsalt pilet osta ja loota õnnele. Eesti Loto arvlotode puhul on sul võimalik kasutada nii pliks-plaks ehk automaatset numbrite valimise võimalust kui ka võimalust valida numbrid ise. Soovides numbreid aga ise valida pead sa pileti ostma Eesti Loto leheküljelt. Müügipunktist ostes seda teha ei ole võimalik.

Täpselt samad võimalused loteriide mängimiseks on olemas ka Eesti kasiinodes. Peamise vahena toimuvad aga kasiinodes erinevad arvlotod kogu aeg, mitte vaid igal kolmapäeval või reedel.

Lotopileti ostmine

Lotopileti ostmiseks peab ALATI kasutama oma isikut tõendavat dokumenti. Seda seetõttu, et ka loterii on hasartmäng. Aga kui spordiennustuste tegemisel on vanusepiirang 18 elusaastat ja slottidel spinnimisel 21 eluaastat, siis lotopileti ostmiseks peab olema vähemalt 16-aastane.

Loto piletit on võimalik osta nii Eesti Loto müügipunktidest kui ka nende veebilehelt. Samuti on võimalik mängida erinevaid lotosi Eesti hasartmänguportaalides ja sellisel juhul tuleb oma online loterii piletid osta sealt ja seda saad sa teha oma kasiino kontole sissemakstud raha eest. Peaks küll tähele panema, et online kasiinoga liitumisel pead sa olema vähemalt 21 aastat vana.

Kas loto piletit on võimalik osta mobiiliga?

Eesti Loto pileteid on võimalik osta ka mobiiliga. Täpsem info M-loto mängimiseks on olemas nende veebilehel. Kui sa soovid lotot mängida aga mõnes online kasiinos, siis ka seda on võimalik teha oma nuhvli kaudu igal ajal.

Lotovõitude väljamaksed

Kui internetikasiinodes kantakse loterii võidud sinu kontole koheselt, siis Eesti Loto loteriide puhul see oleneb väga palju summadest. Kui sa ostad mistahes tüüpi loto pileti müügipunktist, siis seal makstakse sulle reeglina välja vaid kuni 35 euro suurused võidud, võimalusel kuni 650 euro suurused võidud. Internetist pileti ostmisel makstakse sulle 10 tööpäeva jooksul välja kuni 1999,99 euro suurused võidud. Neist suuremate võitude kättesaamiseks tuleb aga teha võidunõude digiavaldus. Pärast mida makstakse sulle võit välja järgneva 30 päeva jooksul.

Online loterii

Loterii internetis - mis on online loterii?

Online loterii mängimiseks on peamiselt kaks võimalust. Üheks neist on eestlastele juba tuntuks saanud Eesti Loto veebilehekülg, mille kaudu on võimalik osta erinevaid arvloteriisi. Teise võimalusena on aga võimalik ka mitmetes Eesti kasiinodes online loteriid mängida ja võimalused on selleks tegelikult isegi paremad kui Eesti Loto leheküljel.

Milliseid online loteriisi on võimalik Eesti kasiinodes mängida?

Online kasiinodes on võimalik mängida põhimõtteliselt kõiki samu loteriisi kui Eesti Loto lehel. Olemas on online kraabi ja võida kiirloteriid, bingo mängud ja mõnes kasiinos on võimalik leida ka keno loto mänge.

Kus on võimalik internetis loteriid mängida?

Online loterii mängimise võimalus olemas järgmistes Eesti hasartmänguportaalides:

Online loteriid Pafis

Pafis on olemas nii Bingo rubriik kui ka Õnnemängude rubriik. Bingo mängude hinnad algavad vaid 10st sendist ning pea kõikides bingo mängudes on olemas ka progresseeruv jackpot. Pafi bingotoas korraldatakse pidevalt ka bingo turniire.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Pafi õnnemängude kategooriast leiab aga piisavalt kraapekaarte. Näiteks on olemas Pafi enda Cash & Carry kraapekaarid ja Paf Scratch, samuti Football Scratch ja mitmed teised.

Online loteriid Unibetis ja Marias

Unibet ja Maria Casino on mõlemad loonud eraldi bingo mängude rubriigi, kus on võimalik valida mitmete erinevate bingo mängude ja mängutubade vahel. Minimaalsed bingo piletite hinnad algavaid vaid viiest sendist. Bingo mängud algavad pidevalt ja kõikides bingo mängudes on olemas ka jackpot. Vaid ühe eurose pileti hinnaga bingo jackpot on siin üle 100 000 euro.

€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Lisaks on mõlemas kasiinos olemas ka kraapekaartide mängimise võimalus. Eraldi mängude kategooriat nende jaoks loodud ei ole, aga kõik kraapekaardid on leitavad mänguotsingu kaudu. Otsingusse tuleb panna märksõna „Scratch”.

Online loteriid Olybetis

Olybeti loteriide valik ei ole just suurim, aga ka seal on võimalik mängida nii Avalon Scratch kraapekaarti kui ka 1-2-3 Bingo! mängu.

€ 1 100 boonus.

Online loteriid Betsafe kasiinos

Betsafe kasiinos on võimalik mängida erinevaid online kraapekaarte. Kraapekaardid leiab Betsafe kasiino mängude viite alt „Muud mängud” kategooriast.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Kuidas internetis loto mängimine käib?

Internetis loto mängimine ei erine liiga palju lotopileti müügipunktist ostmisest. Küll aga on sul internetis näiteks bingo mängimisel võimalik ise numbrid valida ning uued mängud algavad kogu aeg. Kraapekaartide mängimisel kasutad sa kraapimiseks mündi asemel oma arvutihiirt. Kasutades mängimiseks aga puutetundliku ekraaniga arvutit või nutitelefoni, kasutad sa kraapimiseks taas oma sõrme.

Kuidas internetis lotot tasuta mängida?

Internetikasiinodes on kraapekaarte võimalik mängida ka proovi-versioonis. Samuti on võimalik demoversioonis mängida näiteks Pafi bingo mänge. Juhul kui sa selleks eraldi nuppu ei leia, siis asenda lihtsalt Paf bingo aadressireal sõna „real” sõnaga „demo”.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kas loto mängimine internetis on turvaline?

Internetis on loto mängimine sama turvaline kui lotode müügipunktist ostmine. Küll aga tuleks lotot mängida vaid Eesti litsentsiga internetikasiinodes või osta tavapärane Bingo või Vikinglotto pilet Eesti Loto leheküljelt.

Populaarseimad lotomängud online kasiinodes

Kasiinode kõige populaarsemateks lotomängudeks on erinevad bingo mängud. Unibetis on nendeks bingotoad The Arena, Grand Slam, The Podium, All Stars, Grand Prix ning Fairway. Pafis aga bingomängud Õnnevärvid, Bingo Variant, Cash & Carry Bingo, Aulis Classic ’75 ning Paf Bingo.

Eesti loto vs online loto

Mis vahe on Eesti Loto mängudel ja online kasiino loteriidel?

 • Kraabi millal tahad! Kuigi ka Eesti Loto lehelt on arvlotode ostmine võimalik 24/7, siis kraapekaarte sa interneti kaudu osta ei saa. Online kasiino kraapekaardid on sinu jaoks olemas aga kogu aeg.
 • Mängude aeg. Eesti Loto poolt pakutavate Bingo loto ja Vikinglotto loosimised toimuvad igal kolmapäeval, Eurojackpoti loosimised igal reedel. Internetikasiinodes algavad bingo mängud aga iga natukese aja tagant.
 • Peavõitude suurus. Bingo mängude peavõitude suurus on internetikasiinodes kindlasti pisut väiksem kui Eesti Lotos, seda ka kõige suurema peavõiduga Unibeti bingotoas. See tähendab aga tavaliselt seda, et ka sinu võidutõenäosus on suurem. Kraapekaartide peavõidud on suhteliselt samad nii internetikasiinodes kui Eesti Lotos.
 • Võitude väljamaksed ja nende kiirus. Internetikasiinod maksavad loterii võidud välja koheselt. Eesti Loto suuremad peavõidud laekuvad olenevalt nende suurusest sinu kontole aga kümne kuni kolmekümne päevaga.
 • Hind. Loterii ostmisel internetis on sul võimalik valida erineva hinnatasemega mängude hulgast. Minimaalne loterii hind internetis algab vaid viiest sendist. Eesti Loto minimaalne hind algab aga ühest eurost.
 • Mängude variatsioonid. Internetis on bingo mängimiseks rohkem kui üks bingo variatsioon – tavaliselt on võimalik valida nii 30 palliga kiirbingo kui ka 75, 80, 90 palli bingo vahel.
 • Bingo boonused. Nii Paf kui Unibet kasiino teevad internetis internetis bingo mängijatele tihti huvitavaid pakkumisi – olgu nendeks siis tasuta bingo piletid, kuldsed bingo piletid või midagi muud.
  € 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
 • Maja eelis ehk RTP. Eesti Loto pileti hinnast läheb vaid 50% võidufondi. Internetikasiinodes oleneb täpsem loterii keskmine mängu tagasimakse protsent konkreetsest loteriist, aga reeglina on see vähemalt 80-90%. See aga tähendab seda, et internetikasiinos on loto mängimine tunduvalt mõistlikum.

Kuidas lotoga võita?

Nii nagu kõigi õnnemängudega, on lotoga võitmise eelduseks esmalt lotopileti ostmine ja teiseks peab sul lihtsalt õnne olema.

Kuidas valida loto numbreid?

Kuidas käib arvloto numbrite valimine ja kuidas ennustada lotonumbreid? Loto numbreid ennustada on võimatu. Erinevatel inimestel on selles osas muidugi erinevad arvamused – mõned valivad loto numbreid täiesti juhuslikult ja loodavad pimedale õnnele. Teised valivad numbreid lähtuvalt oma perekonnaliikmete sünnikuupäevadest või muudest neile olulistest numbritest. Kolmandad lähtuvad aga statistikast ja valivad numbreid enim esinenud numbrite põhjal. Reaalsuses aga tegelikult ükski neist variantidest sulle suuremat võiduvõimalust ei anna.

Millised on kõige tihedamini esinevad võidunumbrid?

Esmalt tuleb kohe ära mainida, et iga võidunumbri välja loosimise tõenäosus on täpselt sama. Sellest lähtuvalt ei saa eelnevalt välja loositud võidunumbritest järeldusi järgmisteks loosimisteks teha. Aga lihtsalt infoks võib välja tuua selle, et näiteks Eurojackpoti kõige enam esinenud põhinumbriteks on 16, 35 ja 20, lisanumbriteks aga 9, 3 ja 5.

Kõige harvemini on välja loositud aga põhinumbrid 37, 48, 10 ja 5.

Millise lotoga on kõige lihtsam võita?

Bingo lotos on peavõidu võitmise tõenäosus 1:1.7 miljonile, Eurojackpotis aga 1:95 miljonile. Kõige tõenäolisem on võita aga väiksemate peavõitudega mängudes internetikasiinodes.

Kuidas lotovõidud kätte saab?

Internetikasiinos lotot mängides jõuavad võidud sinu kasiino kontole koheselt pärast lotoga võitmist. Eesti Loto mängude puhul saad sa kuni 35-eurosed võidud kätte müügipunktist. Võitude puhul, mis on 2000 eurot või enam, pead sa aga selle kätte saamiseks täitma avalduse internetis või siis minema Eesti Loto kontorisse.

Kui kaua võtavad aega loto väljamaksed?

Eesti Loto suuremad kui 2000 eurosed võidud kantakse sinu pangakontole 10 kuni 30 päeva jooksul. Online kasiino lotovõidud jõuavad sinu kontole aga kohe pärast võitmist. Seejärel tuleb sul kasiinost teha väljamakse, mis reeglina võtab kas sekundeid või maksimaalselt kuni paar päeva. Seda olenevalt kasiinost.

Strateegiad loteriiga võitmiseks

Loteriiga võitmiseks on välja töötatud palju erinevaid strateegiaid. Näiteks oma Eurojackpoti tutvustuses räägime me ühest Eurojackpoti strateegiast, millest lähtuvalt tuleks numbrite valikul alati lähtuda 2/3 põhimõttest. See tähendab seda, et valida tuleks 2 paaris ja 3 paaritut numbrit või 3 paaritut ja kaks paaris numbrit. Samuti peaks neist olema 2 kõrgemad numbrid ning 3 madalamad numbrid või siis täpselt vastupidi. Väidetavalt võiks see strateegia matemaatiliselt töötada. Huvi pärast proovisime seda strateegiat ka ise. Tulemus? Kolmest piletist võitis üks. Loomulikult võib tegemist olla täiesti juhusega, aga ära võiks mainida ka selle, et eelnevad mitukümmend suvaliselt valitud numbritega piletit kaotasid.

Paljud veebilehed üritavad sulle erinevaid loteriiga võitmise süsteeme ja strateegiaid ka müüa, aga meie soovitame sul neist kindlasti kaugele eemale hoida. Loterii on õnnemäng ja enda õnne suurendamiseks ei ole sul võimalik just palju teha.

Siin on aga veel mõned populaarsed soovitused:

 • Numbrite valimine. Ära vali numbreid pliks-plaks meetodil, vaid vali numbrid ise. Seda siis lähtuvalt eelpool mainitud 2/3 strateegiast. Samas teine osa loto entusiastidest soovitab täpselt vastupidist. Ehk siis soovitab mängijatele alati pliks-plaks meetodit kasutada, kuna mängijad valivad ise valikuid tehes üsna sarnaseid numbreid.
 • Sünnipäevad. Põhjus, miks mängijad üsna sarnaseid numbreid valivad, on lihtne. Üritatakse valida just enda jaoks midagi tähendavaid numbreid. Ja nendeks on tihtipeale sünnipäevad ja muu selline. See aga omakorda tähendab seda, et enamik inimesi valivad eelkõige vaid numbrite 1 kuni 31 vahel.
 • Mängi samade numbritega. Kui sa oled otsustanud mängida iga nädal mõnda Eesti Loto arvlotot või siis näiteks korra või mitu päevas mõnda internetikasiinos mängitavat arvlotot, ära oma numbreid muuda. Seda siis ühe mänguväljaga mängimisel. Mängides mitme mänguväljaga võiks erinevate mänguväljade numbrid võimalikult erinevad olla. Samas tuleb taas meelde tuletada tõenäosust – iga numbri esinemise tõenäosus on täpselt sama suur ja tegelikult ei ole vahet, kas mängid samade või erinevate numbritega.
 • Tea oma limiite! See on nii loto mängimisel kui ka igasuguste teiste hasartmängude puhul kõige olulisem. Pane alati enda jaoks paika limiit, mida sa endal loto mängimiseks kasutada lubad. Ja kui see otsa saab, lõpeta.
 • Kui mängid, mängi internetikasiinodes. Eestikasiino.com lehel ei ole me loomulikult päris objektiivsed antud teema osas. Küll aga on fakt see, et Bingo Loto või Eurojackpoti maja eelis on 50%. Sarnane maja eelis on ka Eesti Loto kraapekaartidel. Internetis bingot või kraapekaarte mängides on maja eelis aga tunduvalt väiksem, jäädes reeglina 5% kuni 15% vahele.

Milline on loteriiga peavõidu võitmise tõenäosus?

Igas suuremas arvlotos on kindlaks määratud jackpoti võitmise võimalus ja see tõenäosus ei muutu olenemata sellest, kui palju või vähe lotopileteid suudeti ära müüa. Bingo lotoga jackpoti võitmise tõenäosus on umbkaudu 1:1.7 miljonile, Eurojackpoti peavõidu võitmise tõenäosus on 1:95 miljonile, Viikingloto jackpoti võitmise tõenäosus 1:98 miljonile ning Keno loto peavõidu võitmise tõenäosus 1:800 000. Erinevate internetikasiinode bingo mängude jackpoti võitmise tõenäosus oleneb juba konkreetsest kasiinost ja konkreetsest mängust.

Maksud lotovõitudelt

Kas lotovõitudelt tuleb maksta makse? Eestis on nii Eesti Loto kaudu saadud võidud kui ka Eestis litsentseeritud kasiinodes saadud võidud tulumaksuvabad.

Huvitav on muidugi ära mainida, et näiteks Ameerika Ühendriikides see nii ei ole. Seal oleneb täpne maksuprotsent konkreetsest osariigist, aga reeglina peab seal lotovõitudelt maksma vähemalt 24% kuni 37% makse. Seega Eestis on hasartmängude mängimine selles osas kindlasti paremini reguleeritud.

Suurima Eesti lotovõidud

Eestlaste suurimad lotovõidud 2020. aastal

Ainuüksi 2020. aastal võitsid eestlased Eesti Loto kaudu 11 suurt võitu. Üks neist on oma suuruse poolest aga teistest mitme pea jagu kõrgem!

 1. Vikinglotto 10 803 379,70€ võit 01.07.2020
  Selle pöörase suurusega võidu puhul oli tegemist internetist ostetud piletiga, millel oli vaid üks mänguväli. Enne seda võitu oli suurim Eestisse tulnud võit sellest umbkaudu 10x väiksem. Suure õnne tõid koju Vikinglotto põhinumbrid 11, 18, 20, 30, 45, 46 ja lisanumber 2.
 2. Bingo loto 907 269,60€ jackpot 08.04.2020
  Võit läks Tallinnas elavale naisele, kes avastas oma võidu alles kümme päeva hiljem.
 3. Bingo loto 739 322,90€ jackpot 25.11.2020
  Ühe mänguväljaga pilet osteti Paidest.
 4. Eurojackpoti 659 116,20€ võit 27.03.2020
  Võit läks sedakorda Pärnumaale ja võidu tõi Eurojackpoti 5+1 numbrite õigesti arvamine.
 5. Bingo loto 595 765,70€ võit 22.07.2020
  Bingo pilet osteti Tartu bussijaamast.
 6. Bingo loto 589 945,70€ võit 16.09.2020
  Loterii pilet osteti internetist.
 7. Bingo loto 570 826,70 € jackpot 15.01.2020
  See loterii suurvõit läks Harjumaale.
 8. Bingo loto 393 719,40 € jackpot 20.05.2020
  See loto suurvõit läks Tartusse. Naine oli väidetavalt iga nädal lotot mänginud 1.5 aastat ja enne seda suurvõitu oli tema suurimaks bingo loto võiduks 2 eurot.
 9. Eurojackpoti 185 682,30 € võit 29.05.2020
  Tegemist oli Eurojackpoti 5+0 võidutasandi võiduga.
 10. Vikinglotto 169 944,10 € võit 25.03.2020
  Võidu tõi 5 põhinumbri ja 1 lisanumbri õigesti ära arvamine.
 11. Keno loto 100 000 € võit 07.03.2020
  Just sellise võidu andis kõigi 10 numbri ära arvamine. Tallinnas elav mees mängis Kenot 5 eurose panusega.

Suurimad lotovõidud internetikasiinodes

Ära tuleks mainida ka see, et ka Paf kasiino bingotoas on viimase kahe aasta jooksul välja antud 5 enam kui 100 000 € suurust võitu. Samuti on suuri võite välja andnud Unibet ja Maria Casino. Seega ei ole internetikasiinodes lotode peavõidud tegelikult just palju väiksemad.

Mängi lotot Eesti kasiinodes

Kolmapäeva või reedet pole enam vaja oodata, kuna internetikasiinodes saab lotot mängida 24/7. Osta loterii pilet ja mängi lotot järgnevates Eesti kasiinodes:

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

 


https://www.eestikasiino.com

Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...