eestikasiino.com
Online loterii pilt

Loterii

Loterii kui selline on nüüdseks juba üsna vana hasartmängu tüüp, milles võitjate selgitamiseks loositakse välja mingi kindel arv numbreid. Ja need numbrid on loomulikult juhuslikud. Kuigi kasiinokülastajate arv kasvab iga aastaga, on loterii siiani tõenäoliselt kõige populaarsem hasartmäng kogu maailmas. Ja seda samuti kindlasti ka Eestis, kus kolmapäeviti mängib bingo lotot, viiking lotot, või eurojackpotti, sadu tuhandeid inimesi, lootuses just see nädal see peavõit endale saada.

Kuigi ka loterii puhul üritavad inimesed välja töötada erinevaid strateegiaid võitmiseks, olgu selleks siis kõige enim loositavate numbrite statistika läbi töötamine või hoopis midagi muud, on loterii siiski 100% õnnemäng ja loositavad numbrid on täiesti juhuslikud. Mistõttu internetis mõne järjekordse loteriiga võitmise strateegia otsa komistades võib reeglina koheselt ots ümber pöörata ja kaine mõistusega taaskord mõelda.

Ja kuigi tegemist on täielikult õnnemänguga, siis adrenaliini suudab lotomasina numbrite valimine loterii pileti omanikele tekitada piisavalt, ja seda olenemata sellest, kas tegemist on Eesti loto loteriiga või mõne kasiino poolt pakutava bingoga.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Loteriidel on mitmeid erinevaid formaate ja ka võidutüüpe – näiteks on olemas fikseeritud suurusega loteriid, mille miinuseks kasiino või korraldaja poolt vaadatuna on küll oht miinusesse jääda juhul kui piisavalt palju mängijaid ei ole. Seetõttu on kõige tavapärasem loterii siiski selline, kus võidu suurus määratakse vastavalt ostetud piletite arvule – tavaliselt läheb mingi kindel protsent pileti hinnast võidufondi.

Loterii numbrite valikul on mängijal tänapäeval tavaliselt kaks erinevat varianti – üks neist on võimalus oma (loodetavad) võidunumbrid ise valida ja teine võimalus on lasta loterii numbrid sinu jaoks valida arvutil.

Esimene loterii

Esimesed teadaolevad märked loteriist olid põhimõtteliselt keno sedelid, mis on pärit Hiina Hani dünastiast umbes 2200 aastat tagasi. Tõenäoliselt aitasid need esimesed loteriid toetada projekte nagu näiteks Suure Hiina Müüri ehitus. Esimesed märked loteriist Euroopas on Hiinaga võrreldes paarsada aastat hilisemad ja pärinevad Rooma impeeriumist kui Augustus Caesar korraldas loterii, millest saadud tulu läks Roomas parandustööde tegemiseks.

Loterii erinevus teistest kasiino mängudest

Võrreldes teiste kasiino mängudega on loteriid üsna erinevad teistest hasartmängudest. Peamise erinevusena, vähemalt suuremate loteriide puhul, võiks ära mainida selle, et loterii pileti hind on tavaliselt üsna väike, ja mängijad panustavad lootuses võita väga väikse panusega väga suur auhind, samal ajal kui selle peavõidu võitmise võimalus on üliväike. Positiivse poole pealt, riiklike loteriide puhul läheb loterii kasum ühiskonna hüvanguks. Loomulikult, võrreldes näiteks Eesti loto poolt pakutavate Bingo loto, Viiking loto ja Eurojackpotiga, on online kasiinodes pakutavate loteriidega võitmise võimalus suurem, aga samas peavõidud võivad olla olenevalt täpsemast loteriist väiksemad. Samas lähtuvalt hasartmängu maksust jms läheb ka online loteriide puhul mingi osa alati riigikassasse sotsiaalprojektide rahastamiseks.

Loterii tüübid/kategooriad

Internetis ringi vaadates tundub, et kõik jagavad loteriid erinevatesse kategooriatesse, sellest lähtuvalt teeme sama ka meie ja kategoriseerime need lähtuvalt sellest, mis meile endale loogiline tundub. Seega loterii saab jagada kolme erinevasse kategooriasse lähtuvalt nende üldistest reeglitest ja strateegiatest. Nendeks kategooriateks on kraapekaardid, ehk loteriid, millega sul on võimalik võita hetkeliselt; tavalised loteriid; ning bingo ja keno loto tüüpi mängud, mida nimetatakse ka lihtsalt lotoks, need on loteriid mille käigus loositakse välja järjest uusi numbripalle.

Kraapekaartidega mängimine on lihtne ja kiire, ja tavaliselt ei maksa need palju. Kraapekaarte nimetatakse ka kiirloteriiks, kuna lotopileti võit või kaotus selgub vaid mõne hetkega – selleks kulub vaid aeg, mil sa küüne või võtmega lotopiletit kraapides võiduka tulemuseni loodad jõuda. Võitmiseks on tavaliselt vaja saada mingi kindel arv samasugust sümbolit, reeglina on selleks arvuks kolm. Võrreldes teiste loterii tüüpidega on maksimaalsed võidud küll tavaliselt kordades väiksemad. Tavalise loterii võimalike väljamaksete suurused olenevad müüdud piletite arvust, aga võrreldes järgmise kategooriaga loositakse siin peavõit välja pea iga kord. Loto kategooria puhul ei pruugita iga nädal või isegi mitte iga kuu (või internetis, iga mäng) peavõitu välja loosida, ja tänu sellele kasvab juba järgmise nädala peavõidu suurus.

Eesti kasiinod, kus on võimalik loteriid mängida

Paljudes eestikasiino.com lehel soovitatavates Eestis litsentseeritud kasiinodes on võimalik mängida ka loteriid. Erinevaid lotosi, mida mängida on võimalik, on mitmeid, ja täpsemad pakkumised olenevad juba konkreetsest kasiinost, aga tavaliselt on võimalik mängida näiteks bingo lotot. Bingot on mängida võimalik näiteks Maria Casinos, Unibetis, ja ka Paf kasiinos. Pafist on lisaks võimalik leida ka keno loto mängimise võimalusi.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Olybetist on soovi korral võimalik leida paar kasiino bingo videoautomaati.

Erinevatest kasiinodest võib leida ka kraapekaarte ja muid erinevaid loteriisi. Tihtipeale korraldavad kasiinod ka mingi kindla mängu mängijate vahel spetsiaalsete loteriide loosimisi, kus valitud võidavad mingeid kindlaid auhindu.


eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.