Lotopilet

Lotopileti ostmine internetist

Tõenäoliselt on igaüks meist vähemalt korra elus lotopileti ostnud. Paljud inimesed ostavad lotopileteid kui mitte igapäevaselt, siis vähemalt korra nädalas, olgu nendeks siis R-kioskist ostetavad kraapekaardid ehk kiirloteriid, millega on võimalik võita koheselt, või siis iganädalased Bingo loto, Viking Loto, Eurojackpot või Keno. Neid lotosi vahendab kõiki Eesti Loto ja tõenäoliselt on vähe neid, kes poleks nendest loteriidest midagi kuulnud. Eesti Loto pileteid on võimalik osta kas Eesti Loto veebilehelt, või siis R-Kioskist.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Paljudele võib aga uudisena tulla see, et loteriid on võimalik mängida ka väljaspool Eesti Lotot, kasutades selleks mõnda Eestis litsentseeritud kasiinot. Online kasiinod pakuvad mängimiseks nii kraapekaarte kui ka hulgaliselt bingo ja keno mänge, mida on võimalik võrreldes Eesti Lotoga mängida kogu aeg, ja ei pea tingimata ootama järgmist kolmapäeva mängutulemuste ära ootamiseks. Kuigi kasiinode kohta on ütlus, et maja võidab alati, mis on ka tõsi lähtuvalt alati oleamasolevast väiksest maja eelisest mängija ees, siis lotopileti ostmine kasiinost on tegelikult tunduvalt mõistlikum kui näiteks Eesti Lotost. Eesti Loto toetab kultuuri ning muid projekte ja võitudena makstakse välja vaid umbkaudu 50% kõikide mängijate poolt kokku panustatud rahast. Näiteks nii Viking Loto, Bingo loto kui ka Eurojackpoti võidufondi pannakse igal loosimisel vaid 50% tehtud panustest.

Ükski kasiino ei saaks endale nii suurt kasumimarginaali lubada, kuna see poleks mängijatele lihtsalt vastuvõetav. Kasiinodes on olenevalt konkreetsest mängust maja eelis reeglina 3-7 protsenti, ja alati alla 20 protsendi. Ja võrreldes tavapärase loteriiga on seega kasiinos hasartmängude mängimine, kasiinost loteriipileti ostmine, või ükspuha missuguse muu online mängu mängimine tunduvalt mõistlikum.

Loteriid online kasiinodes

Online kasiinodes on võimalik osta lotopileteid erinevatele loterii tüüpidele. Näiteks on võimalik panna oma õnn proovile panustades online kraapekaartidele, või siis miks mitte kasutada ära online kasiino võimalusi bingo loto mängimiseks. Tavaliselt on bingo lotot võimalik mängida kasiinos 24/7 ja loteriipilet hind on reeglina 5 sendi ja viie euro vahel. Loomulikult peavõitude, jackpottide suurused online bingos reeglina kümnete miljoniteni ei küündi, küll aga võivad jackpottide suurused siiski olla sadades, tuhandetes, ja mõne bingo mängu puhul ka sadades tuhandetes eurodes. Internetis on loteriidest võimalik mängida ka kenot.

Loteriipileti ostmine online kasiinost

Online kasiinost loteriipileti ostmiseks ei ole vaja muud kui esmalt leida kasiino, mis sulle huvi pakub. Seejärel uuri meie kasiinode nimekirjast online kasiinode boonuseid leidmaks hetkel just sinu jaoks parim kasiino, millega liituda. Seejärel on reeglina vaja teha esimene sissemakse. Kui sissemakse on tehtud, mine kasiino õnnemängude rubriiki, spetsiaalsele Bingo lehele, või otsi mõnest teisest kategooriast üles loteriid, ning osta pilet. Ja nii lihtne see ongi.

Bingo pakkumised

Üheks kõige populaarsemaks õnnemänguks või loteriiks online kasiinodes on Bingo ja tõenäoliselt parimat online bingo kogemust pakuvad sulle Maria Casino ja ka Unibet. Nendes kasiinodes tehakse hulgaliselt ka erinevaid kampaaniaid bingo mängijatele. Ja korraldatakse mitmeid bingo turniire, milles osalemine on alati lõbus. Eriti kuna bingot mängides on sul võimalik samal ajal ka teiste mängijatega vestlusakna kaudu suhelda.

Maria Bingo pakub ka tasuta bingo mänge. Näiteks annab ta kõigile, kes neljapäeviti vähemalt 20 euro eest bingot mängivad, juba reedel 20 tasuta bingo mängu.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Loteriipileti ostmine internetist on lihtne ja mugav, ja kasutades loterii mängimiseks online kasiinosi, on ka sinu võiduvõimalused suuremad kui Eesti Loto loteriisi mängides.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...