Maagiline tasuta keerutuste ja suurte võitude kuu

Tuntud mängutootja Microgaming paneb oma uhiuue videoslotiga Rabbit in the Hat mustkunstniku maagia tööle. Kuu ja tähtedega kaunistatud punaste kardinate all hakkab toimuma tõeline mustkunstietendus, kus juhuslikkuse põhimõttel ilmub rullikutele jänese kõrvadega torukübar. Kui mänguväljale ilmub jänese paremalt-vasakule hüpates asendussümbol, siis aktiveerub boonusmäng.Boonuseks võib olla kas roosa kübara asendussümboli laienemine tervele rullikule, tasuta keerutused koos hallikassiniste lisakübaratega või rohelise kübara rahalised auhinnad. Kollase küsimärgiga sinine kübar toob aga müstilise auhinna, mille sisu ei paljastu enne selle ilmumist. Pane tähele, et ühel ajal võib ekraanile ilmuda ka mitu kübarat.

Mängu muudab maagilisemaks Unibeti selle kuu võimalus võita Rabbit in the Hat mängus saavutusi korjates kuni 250 tasuta keerutust ja enda osa 20 000 euro suurusest auhinnarahast.

Kuidas saavutusi korjata?

Selleks ei tule teha muud, kui hakata Unibeti kasutajaks, registreerida end pakkumisele ning hakata videoslotil Rabbit in the Hat saavutusi korjama. Selleks tuleb saada võiduliinile kolm, neli või viis ühesugust sümbolit. Kui saavutus on kätte saadud, muutub selle sümbol väljamaksetetabelis kuldseks, nii et saad pidevalt oma progressil silma peal hoida.

Pakkumise lõppedes saavad kõik sümbolite saavutuse saanud tasuta keerutusi ja need, kellel õnnestub muuta kuldseks ka „Märklaua“ saavutus, saavad võrdse osa 20 000€ suurusest auhinnafondist.

Ja pane tähele, et kõik saadavad tasuta keerutused on rahaliste võitudega! See tähendab, et võimalus on ka võidud koheselt oma kontolt välja kanda.

LIITU UNIBETIGA SIIN


Eestikasiino.com