Proovi Machine-Gun Unicorn videoslotti siin

Proovi tasuta Machine-Gun Unicorn slotti

Vahel tabame end mõttelt, et kuskohast tulevad pöörased ideed ning kes neid teostavad? Kas kuskil on pime tuba, kus hullumeelsed programmeerijad aeg-ajalt kokku saavad, et siis oma segaseimad mõttevälgatused teostavad. Nagu näiteks see uus Genesis Gaming videoslot Machine-Gun Unicorn.

Machine-Gun Unicorn on saadaval demoversioonis tasuta mängimiseks ja soovi korral pärisraha peale panustamiseks Maria Casinos ja Unibetis.Mängust lähemalt

Machine-Gun Unicorn on viie rulliku ja 10 fikseeritud võiduliiniga videoslot Genesis Gaming'ult, mille mõnevõrra veidras temaatikas võitlevad kurjameelsed ükssarvikud ja zombi-pead pastelses fantaasia-maailmas. Kõike seda saadab pummeldav heliriba.

Kõik mängu sümbolid on värvilised ükssarvikud - on lilla, roosa, roheline ja kollane tegelane ning klaasurnides zombi pead. Lisaks on mängus veel kuldne ükssarvik ehk ka pealkirja esinev Machine-Gun Unicorn, kes ilmub vaid kolmandal rullikul ning on tagab pääsu mängu ainukesse boonusraundi.

Mäng: Machine-Gun Unicorn
Mängutüüp: Fantaasiaslot
Tootja: Genesis Gaming
Võiduliinid: 10
Rullikud: 5
Boonusmäng: Ei
Progressiivne: Ei
Automaatmäng: Jah
Kordaja: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Panusevahemik: 0.10 - 100€
Mängija tasuvusprotsent: 97.19%

Boonuslahendused

Sümbolite pommi erilahendus

See on koht, kus kangelaslik kuldne Ükssarvik kasulikuks osutub. Kui sul õnnestub selline kolmandal rullikul koos zombie peadega tabada, hävitav ta kõik teised sümbolid oma suure relvaga. Iga hävitatud klaaspurgi eest on ka rahaline auhind ning mida rohkem neid rullikutele ilmub, seda suuremaks kasvavad sinu võidud. Isegi kui Ükssarvikuga samaaegselt ühtki klaaspurki zombi peaga ei esine, saad siiski väikse lohutusauhinna.

Kokkuvõte

Machine-Gun Unicorn meenutab mingit paralleel-universiumi lastemultikat, oma pastelsete värvide ja ükssarvikutega, kes kannavad veriseid relvasid ja võitleva zombidega. Sealjuures on tegemist ikkagi hea tasuvusprotsendi (97.19%) ja meelelahutusliku mänguga, mille lihtsus paelub samavõrd, kui tema meeldejäävus oma veidra teemaga.

Proovi siin ka NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

Eestikasiino.com