Mängi Baccarat

Baccarati puhul on pikas perspektiivis kasiinol mänguri ees eelis ning ükski panustamistehnika seda fakti ei muuta. Küll aga töötab süsteem lühiajaliselt vägagi hästi.

Mis teeb 1-3-2-6 süsteemi atraktiivseks on see, et sa riskid vaid kahele panustatud ühikule lootuses võita 10 ühikut. Nii saad sa vaid minimaalse investeeringuga endale korraliku rahasumma võita.

Mängi bakaraad neis kasiinodes:

500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 1 000 boonus.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Esimene panus on üks ühik, kui sa võidad, lisa teine ühik ning muuda seeläbi teine panus kolme ühikuliseks. Kui võidad teise panusega, on su laual juba kuus ühikut. Eemalda neli ühikut ning muuda oma kolmas panus taaskord kahe ühikuliseks. Kui see võidab, lisa kaks ühikut – kokku kuus ühikut sinu neljandaks panuseks! Kui ka neljas panus võidab, oled sa kogunud 12 ühikut, millest 10 on puhas kasum!

Kui sa kaotad esimese panuse, oled ilma jäänud ühest ühikust. Eeldades, et võidad esimese panuse, ent kaotad teisega, kaotad kokku kaks ühikut. Kui aga võidad teise, ent kaotad kolmanda, on su kasu kaks ühikut. Kui võidad kõik kolm esimest panust, ent kaotad neljanda, oled mängu pandud ühikutega tasa.

Kui sa kaotad teise panuse kuuest korrast viiel ning võidad ühel korral neli järjestikust panust, oled sa omadega taas tasa – justkui poleks ei võitnud ega kaotanud. Võid antud süsteemi kasutada igas teises kasiinomängus. Õnn kaasa!

Mängi bakaraad Betsafe kasiino lehel! Registreeri endale konto siin ning saa osa 100% sissemaksuboonusest kuni 100 euro väärtuses!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...