Mängi Baccarat

Baccarati puhul on pikas perspektiivis kasiinol mänguri ees eelis ning ükski panustamistehnika seda fakti ei muuta. Küll aga töötab süsteem lühiajaliselt vägagi hästi.

Mis teeb 1-3-2-6 süsteemi atraktiivseks on see, et sa riskid vaid kahele panustatud ühikule lootuses võita 10 ühikut. Nii saad sa vaid minimaalse investeeringuga endale korraliku rahasumma võita.

Esimene panus on üks ühik, kui sa võidad, lisa teine ühik ning muuda seeläbi teine panus kolme ühikuliseks. Kui võidad teise panusega, on su laual juba kuus ühikut. Eemalda neli ühikut ning muuda oma kolmas panus taaskord kahe ühikuliseks. Kui see võidab, lisa kaks ühikut – kokku kuus ühikut sinu neljandaks panuseks! Kui ka neljas panus võidab, oled sa kogunud 12 ühikut, millest 10 on puhas kasum!

Kui sa kaotad esimese panuse, oled ilma jäänud ühest ühikust. Eeldades, et võidad esimese panuse, ent kaotad teisega, kaotad kokku kaks ühikut. Kui aga võidad teise, ent kaotad kolmanda, on su kasu kaks ühikut. Kui võidad kõik kolm esimest panust, ent kaotad neljanda, oled mängu pandud ühikutega tasa.

Kui sa kaotad teise panuse kuuest korrast viiel ning võidad ühel korral neli järjestikust panust, oled sa omadega taas tasa – justkui poleks ei võitnud ega kaotanud. Võid antud süsteemi kasutada igas teises kasiinomängus. Õnn kaasa!

Mängi Baccarati Triobet lehel! Registreeri end siin ning saa osa 100% sissemaksuboonusest kuni 100 euro väärtuses!


eestikasiino.com