Magic Love - mäng, kus läheb käiku armastusevägi

Magic Love on NetEnti üheksa rulliku, kolme mängurea ja kaheksa võiduliiniga videoslot, kus armastusevägi sind magnetina jackpoti-poole tõmbab. Mängus on panustamiseks kokku kuni 64 münti, mis moodustuvad järgmiselt: reapanus (8) korda mängus olevate ridade arv (8). Sul on võimalik panna suurim võimalik panus oma valitud ridadele ning alustada automaatselt keerutamist. Magic Love võidukombinatsioonid saavad tekkida kas kolmes horisontaal-või vertikaalreas ning mõlemas diagonaalis.

Oma armastuse õnne saad panna proovile näiteks Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis. Neis kolmes veebikasiinos saad videoslotti nii reaalse raha peale panustades kui ka niisama ajaviiteks mängida.Mängust lähemalt

Tootja: NetEnt
Rullikud: 9
Mänguread: 3
Panuseread: 8
Panusevahemik: €0.10 - €12.80
Boonusmäng: Ei
Tasuta keerutused: Ei
Mobiilne mäng: Ei
Progressiivne: Ei
Põhimängu jackpot: 2000x
Mängija tasuvus: 96.60%
Välja antud: 2014

Mängu armastusetemaatika viitab mõistagi sellele, et selle lisavad tonaalsust roosakad ja punakad varjundid. Magic Love sümboliteks on šampanjapudel, sädelev sõrmus, roosiõis, palmipuu, süda ja kiire auto. Mängu madalamaiks auhinnaks on sinu kahekordne panus šampanjapudeli eest ning suurimaks võimalikuks võiduks on kolme kiire auto eest 300-kordselt panustatud summa.

Kokkuvõte

Magic Love on küll äärmiselt lihtne kolme mängureaga videoslot, millel puuduvad nii boonusmäng kui ka tasuta keerutused, ent hoolimata sellest on tegu täitsa põneva NetEnti väljalaskega. Tõmba keerutused selles realistlikuna näivas slotis käima, et panna oma õnn proovile!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...