Pakkumine on lõppenud

Maikuu lõpuni saad Optibetis lisaboonuseid


Mai lõpuni ootab sind 10-eurone mobiiliboonus

Tegutse kohe, sest vaid selle kuu lõpuni pakub Optibet sulle suurepärast võimalust saada sissemakse tegemisel lisaboonuseid. Tehes sissemakse summas vähemalt 20€ ja kasutades boonuskoodi MOBILE, saad koheselt 100% boonust kuni 100€ väärtuses ning lisaks 10€-se mobiiliboonuse saad, kui oled oma nutiseadmelt teinud vähemalt ühe keerutuse ükskõik millises Net Entertainment mobiilimängus.Optibeti tervitusboonus

Kui sul ei ole veel Optibetis kontot, siis ootab sind esimesel sissemaksel 200€ tervitusboonus. Koheselt ootavad sind 5 priid spinni mängus Starburst. Lisaks saad juurde teenida 45 tasuta spinni. Lihtsalt tee oma esimene sissemakse, kasutades ükskõik millist maksemeetodit ning sisestades sissemakset tehes boonuskoodi FIRSTCASINO.

Boonusraha ja tasuta spinnid lisatakse koheselt Sinu kontole. Tasuta spinne saad kasutada mängudes Spinata Grande, Gonzo's Quest, Lost Island, Reel Rush, Twin Spin ja Starburst.

AVA KONTO SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...