Pakkumine on lõppenud

Liitu Chanziga

Maikuu aardejaht Chanzis – tasuta spinnid ja ülesanded

2020. aasta mais on taaskord võimalik Chanz kasiinolt saada tasuta spinne kasvõi iga päev. Alanud on Chanz kasiino Maikuu Aardejaht!


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Liitu aardejahiga juba täna ja saad pea koheselt kuni 15 tasuta spinni, või misiganes arvu spinne sa kinni suudad püüda. Ülihea õnne korral sajab su ekraanilt alla ka teemant, mis annab sulle koguni 50 tasuta spinni.

Milles maikuu aardejaht seisneb?

Igal päeval antakse sulle kell 9.00 hommikul ülesanne, mille täitmise eest antakse sulle kingitus. Kingituseks on aga tasuta spinnid. Ning mitte ainult. Lisaks saad sa iga päevaülesande täitmise eest ka loosipileti kampaania lõpus toimuvale pealoosimisele, kus loositakse kokku välja 50 rahalist auhinda. Õnnelikule esikohale on ette nähtud 500 eurot.

Liitu kohe!

Milles päevaülesanded seisnevad?

Päevaülesanded on erinevad. Aga kahel päeval nädalas pead sa lihtsalt ekraanil sadavaid münte korjama. Ja olenevalt mitu tükki sa kätte saad, sellest sõltub sinu tasuta spinnide arv. Ehk siis iga kinni püütud münt kujutab endast ühte tasuta spinni. Ühel päeval nädalas kogud sa tasuta spinne endale, teisel päeval aga sõbrale. Kui sul ühtegi sõpra Chanzis ei ole, siis on sul sellegipoolest võimalik tasuta sõbraspinne vahetada teiste mängijatega.

Iga nädal on lisaks nendele kahele ülesandele ka viis teistsugust ülesannet. Reeglina pead sa mängima mõnel konkreetsel slotil ja tegema kindla arvu keerutusi ning selle ülesande täitmise eest saad vastustasuks tasuta spinne.

Kampaania tingimused

  • Tasuta spinnide võitudel läbimängimise nõue puudub!
  • Kui sa täidad kõik kampaania 21 ülesannet, saad sa kampaania lõpus, 29. mail 2020, 50 tasuta spinni lisaks.
  • Kuigi iga päev avaldatakse vaid üks ülesanne, ei pea sa päevaülesandeid tingimata samal päeval täitma. Selleks on sul aega kuni kampaania lõpuni. Ülesandeid võid täita misiganes ajal ja misiganes järjekorras sa ise soovid. Kui tahad, võid kõik juba avaldatud ülesanded ka ühe päeva ära teha.
  • Iganädalased tasuta spinnide varakambri müntide püüdmise ülesanded on avatud vaid neile mängijatele, kes kas viimase nädala aja jooksul või siis kampaaniaperioodi jooksul on teinud vähemalt ühe sissemakse ja lisaks ka vähemalt 20 euro eest slottidel panustanud.

Liitu Chanz kasiino aardejahiga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...