Pakkumine on lõppenud

Maikuus on Unibetis hulgaliselt eripakkumisi


Maikuu Unibetis: hulgaliselt live-kasiino eripakkumisi

Terve maikuu jooksul leiad Unibeti live-kasiinost hulgaliselt eripakkumisi. Sealhulgas mobiilist või arvutist mängimiseks ning ruletis ja blackjackis oma õnne proovile panekuks.Millistest pakkumistest osa võtta?

Mobiilipakkumised

Mängides mobiilis või tahvelarvutis Unibet live-kasiino mängul 19. mail, on sul võimalik võita kuni €250 suurune riskivaba ennustus.

Näiteks: Kui panustad mobiilil Live Kasiinos päeva jooksul kokku 110€, saad järgmise päeva jooksul 100€ riskivaba ennustuse, mille leiad kasiino 'Minu boonuspakkumised' sektsioonist.

Live-rulett

Mängides 21. mail live ruletti on sul võimalus võita 5000 eurot sularaha. Sularaha võidab see, kes teeb päeva väikseima unikaalse panuse.

Live-blackjack ehk Bet Behind

Mängides 26. mail blackjacki ning proovides Bet Behind funktsiooni on sul võimalik osa saada kahest boonusest. Sinu päeva esimene Bet Behind panus on kuni 10 euro ulatuses riskivaba. Kui saad pakkumise päeval ühest mastist blackjacki duubeldatakse sinu võidud kuni 100 euro ulatuses.

Live-blackjack ehk viiekordne võit

Mängides täna või 28. mail live blackjacki ning saades esimese viie käe jooksul blackjacki, viiekordistatakse sinu võit kuni 50 euro ulatuses. Kui saad esimese viie käe jooksul mitu blackjacki, siis annab Unibet sulle kokku kuni 100 eurot sularaha.

Kuidas kampaaniates osaleda?

  • Logi end oma Unibeti kontole
  • Mine live-kasiino sektsiooni
  • Registreeri end soovitud kampaaniale
  • Naudi mängu

Sul ei ole veel Unibeti kontot?

Kui sul pole veel Unibeti kontot, ootab sind tervitusboonus, milleks on kuni 100-eurose esimese sissemakse duubeldamine ning tasuta keerutused. Registreeritud kasutajana on sul iga päev võimalus osa saada kasiino turniiridest, nautida lojaalsusboonuseid ja regulaarseid pakkumisi.

SAA PAKKUMISTEST OSA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...