Malta pokkerifestivali pilt

Malta pokkerifestival

Malta pokkerifestival, mille põhiturniir on €500,000 euro suuruse garanteeritud auhinnafondiga, algab juba oktoobri lõpus. Sel aastal toimub pokkerifestival 29. oktoobrist kuni 4. novembrini. Malta pokkerifestival toimub teist korda ja sellest on võimalik osa saada kõigil soovijatel.

See 6-päevane pokkerifestival toob kokku pokkerimängijad kümnetest riikidest üle kogu maailma, ja kindlasti on sinna oodatud ka kõik Eesti mängijad. Üritus toimub Portomaso kasiinos, mille lähistel asub ka viie tärni Hiltoni hotell.

Malta pokkerifestivali põhiturniir

€500,000 garanteeritud auhinnafondiga põhiturniiri sisseost maksab €550 ja see algab 30. oktoobril. Soovitajatel on väljalangemisel võimalik teha ka üks lisasisseost. Mänguks on No Limit Holdem. Algstacki suuruseks on 25 000 ja limiidid/pimedate suurused muutuvad iga 45 minuti tagant. Hiline sisseost turniirile on võimalik 8 esimese taseme jooksul.

Turniiride nimekiri

Lisaks põhiturniirile on pokkerfestivali ajal võimalik osa võtta veel päris mitmetest teistest erinevatest turniiridest. Mõned neist on koha peal toimuvad satelliidid põhiturniirile, teised on hoopis erinevad turniirid või erinevate turniiride satelliidid.

 • Malta pokkerifestivali Grand Event ehk põhiturniir, sisseost €550
 • Gozo Flash!!! satelliidid, sisseost €6 üks käsi
 • Grand Eventi satelliidid, sisseost €55+5
 • Malta pokkerifestivali Grandmaster High-Roller satelliidid, sisseost €132+€18
 • Malta pokkerifestivali naiste eriturniir, sisseost €90+€10
 • Grandmaster High-Roller turniir, sisseost €1,200+€120
 • Hendon Mob Championship Malta, sisseost €220+€30
 • PLO Knight Crusaders, sisseost €200+€20
 • No Limit Hold’em Win the Cross, sisseost €100+€10
 • APAT Maltese Amateur Poker Championship No Limit Hold'em, sisseost €100+€20
 • IPC Poker Tour, sisseost €150+€100 + €25

Online satelliidid Malta pokkerifestivalile

Lisaks Portomaso Casino koha peal toimuvatele satelliitidele on mängijatel võimalus mängida satelliite ka internetis, Eesti kasiinodest pakub seda varianti näiteks Betsafe ja soovi korral saad Betsafe'iga liituda siin.

Betsafe’is on sul võimalik osaleda FLIP ja FLOP satelliitidel, mille kaudu sul on võimalik võita Malta pokkerifestivali ehk MPF pakett väärtusega €1600.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

FLIP turniiride osalustasud algavad kõigest ühest sendist ja nende puhul on tegemist õnnemänguga, kus sa ei pea isegi üldse pokkerit mängima. Turniiri alguses lähevad kõik mängijad automaatselt all-in, ja võitjad jätkavad seni kuni alles on jäänud vaid nii palju mängijaid, kui palju antud turniiris auhindu välja antakse. Ülihea õnne korral on sul FLIP turniiride kaudu võimalik ronida edasi nii kaua, kuni auhinnapakett on sinu. Selleks on sul muidugi tõesti vaja väga palju õnne ja vaja oleks võita väga palju FLIP turniire järjest.

FLOP turniiridel pead sa ka päriselt pokkerit mängima. Taaskord on sul võimalik soovi korral alustada väga madala sisseostuga FLOP turniiridel mängimisega.

Malta – saareriik Vahemeres

Malta pokkeriturniir (MPF) toimub mõistagi Maltal. Inimestele, kes Maltal veel käinud ei ole, võib see saareriik tunduda ülimalt väike – tegemist on alaga, mille suurus on vaid umbkaudu kolmandik Hiiumaast, ja kus elab pidevalt umbes 450 000 inimest. Küll aga need, kes seal reisinud või elanud on, võivad öelda, et oma väiksuse kohta on Malta veidralt suur. Lisaks on Maltal ka kaks saart – Gozo ja Camino. Samuti on veel paar väiksemat saart, kus pidevat elutegevust ei toimu.

Malta riigist võib leida kõike – üle 360 kiriku, palju baare ja restorane, nii kivi- kui liivarandu, ja palju muud. Ja arvestades et Malta teiseks ametlikuks riigikeeleks on inglise keel, siis seal ringi liikumine võib küll olla mõnikord aeglane, aga samas lihtne.

Maltal on keskmiselt 300 päikselist päeva aastas, ehk siis võrreldes Eestiga on tegemist väga päikselise saarega.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...