Pakkumine on lõppenud

Mängi bingot ja saa auhinnaks mahlapress

Bingo Week toob sinuni sel korral tervisliku ja mahlase auhinna. Kõigi kampaanias osalejate vahel paneb Paf loosi neli Philipsi mahlapressi, millega saab mahla kätte nii köögi- kui ka puuviljadest. Mahlapressid lähevad loosi kõigi vahel, kes kampaaniale registreeruvad ja mängivad vabalt valitud bingomängu. Lisaks saavad viis õnnelikku 20 eurot promoraha.

Pilt on illustreeriv.

Kuidas kampaanias osaleda?

Selleks ei tule teha muud, kui hakata Pafi kasutajaks või logida olemasoleva kontoga kasiinosse sisse ning mängida reaalse raha eest vabalt valitud bingomängu. Demomängud ega promorahaga mängitud mängud ei lähe arvesse.

Head mänguõnne!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...