Pakkumine on lõppenud

Mängi bingot ja võida Philipsi DVD-mängija

Paf teeb selle nädala Bingo Week kampaaniaga reisimise lõbusamaks. Nimelt loosib kasiino kõigi Variant bingo mängijate vahel välja neli kaasaskantavat Philipsi DVD-mängijat, millel on kaks 7'' ekraani ja viiele õnnelikule 20 eurot promoraha.

Selleks, et kampaanias osaleda, tuleb sul end Pafi kasutajaks registreerida ning luua omale Variant bingo tegelaskuju/panna hüüdnimi. Oma hüüdnime näed kasutajakonto isikuandmete lehel. Mängida tuleb reaalse raha eest, sest demomängud ega promoraha eest mängitud mängud ei lähe arvesse.

Piisab kui mängid vahemikus 14.-20. juuli 2014 vähemalt ühe korra pärisraha eest Variant bingot ja osaledki loosimises.

Head mänguõnne!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...