Pakkumine on lõppenud

Osale siit Unibeti päevaturniiril

Keeruta täna Unibetis ja võida 50€

Unibetis toimuvad igal tööpäeval põnevad turniirid. Täna kutsub kasiino sind keerutama filmiteemalistel NetEnt'i ja Microgaming'u videoslottidel Scarface, Aliens, Jurassic Park ja the Dark Knight Rises. Turniiris osalemiseks ei tule teha muud, kui logida oma kasutajaga Unibeti kasiinosse, keerutada 20 järjestikkust ringi pärisraha panustega ühel või kõigil neist slotikatel. Viis parimat mängijat jagavad 200€.KUIDAS TURNIIRIS OSALEDA?

  • Külasta Unibeti kasiinot SIIT
  • Logi kasiinosse oma kasutajaga
  • Vali lemmik filmiteemalistest slotikatest
  • Keeruta 20 järjestikust ringi
  • Mängi minimaalselt 20 sendiste panustega

UNIBETIGA LIITUDES SAAD 100€ BOONUST JA TASUTA SPINNE

Iga Unibeti veebikasiinoga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i videoslotil Starburst.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Tutvu mänguga siin
Loe siit lisa
Tutvu mänguga siin
Tutvu mänguga siin
Scarface Aliens Jurassic Park  Starburst
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...