Pakkumine on lõppenud

Mängi Jurassic Parki, saa 150 tasuta keerutust ja oma osa 10 000-eurost

Revolutsioonilise Steven Spielbergi Jurassic Parki filmist inspireerituna on maailma üks juhtiv mänguautomaatide tootja Microgaming toonud turule uue sloti, mis on täis enneolematuid auhindu. Keeruta ratast, teeni koos Alani, Johni ja Ianiga 3, 4 või 5 ühesugust sümbolit ja naudi kuni 150 tasuta spinni ning saa osa 10000-eurosest auhinnafondist!

Kampaanias osalemiseks ei tule teha muud, kui hakata mariakaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga ja alustada keerutamisega.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...