Pakkumine on lõppenud

Mängi Live-kasiinos ja võida Surface 3 Pro tahvelarvuti

Lucky Casino uksed on Pafis taaskord valla. Seekord on auhinnalaual moodne ja nutikas Microsofti Surface Pro 3 64 GB tahvelarvuti, mis läheb loosi kõigi nende vahel, kes on end kampaanias osalema klikanud ning mänginud Live-kasiinos. Lisaks saavad viis osalejat lohutuseks 20 eurot promoraha.

Osalemiseks ei tule teha muud, kui hakata Pafi kasutajaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga ning klikata end kampaanias osalema ja mängid selle mängu Live-kasiinos.

Pakkumine kehtib 18.–24.8.2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...