Mängi Pafis pokkerit ja lenda New Yorki

Klikka kahurile, tulista lõõskav žetoon kaardimaja suunas ja löö maha võimalikult palju kuldseid kaardimaste. Mängija, kes Blazing Cannoni mängus kõige rohkem võidab, lendab kaaslasega sel sügisel luksuslikult Suurt Õuna uudistama.

Mis on Blaze pokker?

Blaze on kiire formaadiga pokkerimäng, kus iga käsi mängitakse uute mängukaaslastega. Kohe kui su käsi on mängitud lõpuni või kui oled kaardid maha pannud (foldinud), liigutatakse sind uude lauda, kus on uued mängukaaslased. Niimoodi kulgeb mäng palju kiiremini ja jääb ära asjatu aja raiskamine uut mängukätt oodates.

Mis on Blazing Cannon?

Minimäng Blazing Cannon aktiveerub kui oled Blaze pokkeris võitnud 20 reigitud kätt. Minimäng annab sulle võimaluse rahalise auhinna võitmiseks. Võidusumma suurus oleneb sellest, mitu kuldset masti maha kõmmutada suudad: 1 euro, 10 eurot, 100 eurot või mitte midagi. Blazing Cannoni minimängus mängitakse kuue-käelistes pokkerilaudades Blaze Texas Hold'em pokkerit, panused jäävad vahemikku €0.05/€0.10 kuni €0.25/€0.50. Blaze pokker on kättesaadav ainult allalaaditavas Heart pokkeris. Seda ei ole olemas Heart pokkeri desktopi versioonis.

Vaata siit, kui lihtne see mäng on:

Edetabeli arvestus toimub 7.-13. juuli 2014.
Head kõmmutamist!


Eestikasiino.com