Pakkumine on lõppenud


Mängi Pafis pokkerit ja lenda New Yorki

Klikka kahurile, tulista lõõskav žetoon kaardimaja suunas ja löö maha võimalikult palju kuldseid kaardimaste. Mängija, kes Blazing Cannoni mängus kõige rohkem võidab, lendab kaaslasega sel sügisel luksuslikult Suurt Õuna uudistama.

Mis on Blaze pokker?

Blaze on kiire formaadiga pokkerimäng, kus iga käsi mängitakse uute mängukaaslastega. Kohe kui su käsi on mängitud lõpuni või kui oled kaardid maha pannud (foldinud), liigutatakse sind uude lauda, kus on uued mängukaaslased. Niimoodi kulgeb mäng palju kiiremini ja jääb ära asjatu aja raiskamine uut mängukätt oodates.

Mis on Blazing Cannon?

Minimäng Blazing Cannon aktiveerub kui oled Blaze pokkeris võitnud 20 reigitud kätt. Minimäng annab sulle võimaluse rahalise auhinna võitmiseks. Võidusumma suurus oleneb sellest, mitu kuldset masti maha kõmmutada suudad: 1 euro, 10 eurot, 100 eurot või mitte midagi. Blazing Cannoni minimängus mängitakse kuue-käelistes pokkerilaudades Blaze Texas Hold'em pokkerit, panused jäävad vahemikku €0.05/€0.10 kuni €0.25/€0.50. Blaze pokker on kättesaadav ainult allalaaditavas Heart pokkeris. Seda ei ole olemas Heart pokkeri desktopi versioonis.

Vaata siit, kui lihtne see mäng on:

Edetabeli arvestus toimub 7.-13. juuli 2014.
Head kõmmutamist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...