Triobetis mängid pokkerit ka ilma riskimata


Tahaksid pokkerit mängida ilma raha peale riskimata?

Triobeti pokkerituba pakub igapäevaseid, iganädalasi, igakuiseid ning spetsiaalseid tasuta turniire, millest osavõtmine ei maksa midagi. Just seetõttu sobivad need turniirid neile, kes alles alustavad pokkeri õppimist või neile, kes ei soovi oma rahaga riskida. Võita võid aga reaalset raha või eriauhindu (chipikohvrid, kaardipakid, online ja live turniiride piletid jne) isegi siis, kui sa pole oma pokkerikontole ühtegi sissemakset teinud. See on hea võimalus oma taseme tõstmiseks.Kuidas mängida tasuta pokkerit?

  • Hakka Triobeti kasutajaks
  • Logi oma kasutajanimega sisse
  • Mine pokkeritutuppa
  • Leia Tournaments -> Freerolls lobbyst või Tournaments -> Satellites -> Triobeti Event lobbyst tasuta turniirid

Esmase sissemakse boonus

Kui aga soovid osa saada esmase sissemakse boonusest, siis on Triobetil sulle pakkuda mitmeid erinevaid võimalusi. Sisestades vastava boonuskoodi oma esimest sissemakset tehes, võid saada mängimiseks kuni 1000 eurot.

  • DEPOSIT25 25€ 25 blokki / 1 €-sed blokid
  • DEPOSIT250 250€ 50 blokki / 5 €-sed blokid
  • DEPOSIT1000 1000€ 100 blokki / 10 €-sed blokid

Selleks registreeri enda kasutaja ning aktiveeri boonuskood Triobeti lehel -> Minu pokkerituba -> Minu Microgamingu pokkerituba.

LIITU TRIOBETIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...