Pakkumine on lõppenud

Mängi sõbrapäeva turniiril ja saa oma osa 8000 eurost

Maria vürtsitab sinu sõbrapäevanädalat põneva turniiriga, kus auhindu jagub enam kui 8000 euro eest. Lisaks tasub 14. veebruaril kasiinot külastada, sest siis ootab sind sõbralik kogus tasuta keerutusi Flowers mänguautomaadil.

Kuidas turniirist osa võtta?

Selleks ei ole tarvis teha muud, kui hakata Maria kasutajaks ning nautida nädala jooksul vähemalt 20 järjestikust ringi 20-sendise panusega ühe spinni kohta videoslottidel Jack Hammer 2, Piggy Riches, Eggomatic, Muse ja/või Hot City.Auhinnad jagunevad järgmiselt:

Koht Auhind
1. koht 3000 €
2. koht 2000 €
3. koht 1000 €
4.-10. koht 250 €
11.-15. koht 100 €

Mängija, kelle kogusumma on suurim peale 20 järjestikust ringi, võidab turniiri.

Hakka Mariakaks siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...